Akademia Kwant i wydawnictwo Magic Jupiter

Witam wszystkich gości, czytelników i przyjaciół.

Cieszę się, że udało się stworzyć wydawnictwo, które niesie ze sobą ciekawą i świeżą informację. Nadeszły nowe czasy, ale zainteresowanie czytaniem pozostało.

Jestem zadowolona, że mogę wraz z współpracownikami zaproponować Waszej uwadze nową lekturę. Dzięki wysokiemu profesjonalizmowi współpracowników możemy wydawać piękne elektroniczne wydania wszystkich dzieł. W wydawnictwie dokonywany jest gigantyczny dobór książek, a wysoka jakość tłumaczeń i ich redagowania są i będą głównymi zasadami sukcesywnej pracy przedsiębiorstwa.

Tłumaczymy lektury z języka rosyjskiego, niemieckiego i angielskiego. Nie można powiedzieć, że nasze wydawnictwo jest monopolistą ezoterycznej i psychologicznej lektury, ale z pewnością jest już pionierem na rynku. Pracujemy z nowymi autorami, którzy są zdolni i chcą zaprezentować swoje nowe i świeże idee na tematy, które wydają się już całkowicie rozpracowane i dogłębnie poznane. Nie stoimy w miejscu, staramy się iść wraz z duchem czasu, otwierając coraz to nowe horyzonty.

Pragniemy wyjść do Was z propozycją dołączenia do naszego kolektywu jako: utalentowani współpracownicy, autorzy ciekawych dzieł, mocno zainteresowani czytelnicy lub odwiedzający nas goście. Jesteśmy zaintrygowani wymianą zdań, pragniemy przyjmować Wasze życzenia, chcemy również odpowiadać nawet na najbardziej konserwatywną krytykę.

Psychologiczny kierunek jakim jest ezoteryka, pomaga odnaleźć treści, które pozwalają lepiej zrozumieć samego siebie, asystuje przy wychowaniu empatii w stosunku do innych i pomaga otwierać wewnętrzny potencjał. W książkach o zdrowych metodach życia czytelnicy odnajdą alternatywne metody leczenia chorób i umocnienia organizmu oraz nowe sposoby w walce z problemami swojego zdrowia. Naukowe publikacje poszerzą Waszą erudycję i otworzą nowy światopogląd na otaczający świat fizyczny. Dzieła w stylu literackim, popularnym pomogą ukształtować światopogląd, podnieść siłę ducha oraz siłę woli.

Wszystkim Wam, czytelnikom dzieł życzę odnalezienia odpowiedzi na pytania, które powstają na każdym etapie życia. Pragnę również, byście nasiąknęli duchem pracy czy kierunku, który umożliwi podróż w swój świat wewnętrzny i otworzy Was na nowo.
Z poważaniem , do wszystkich zainteresowanych.
Art - Dyrektor Wydawnictwa Inna Mayewska i zespól Magic Jupiter
REGULAMIN AKADEMII


          Minęły już 4 lata od momentu powstania Akademii Krzeczot. Z okazji jubileuszu, który będzie w grudniu 2013 r. postanowiliśmy stworzyć głębszy opis informacji na temat szkoły, zmienić program w procesie naukowym, rozszerzyć pojęcia i bliżej przedstawić pracę ze studentami. 
 
I. Jak do nas dołączyć i jakie dokumenty są niezbędne, by rozpocząć naukę w naszej Akademii?
Po otrzymaniu zgody drogą mailową od zainteresowanego studiowaniem w naszej szkole, sekretariat wysyła niezbędne dokumenty, które po wypełnieniu należy odesłać pocztą. Studentem może zostać osoba pełnoletnia. Należy dołączyć kopię dowodu osobistego i 1 zdjęcie legitymacyjne. Po dokonaniu opłaty za studia, studenci otrzymują niezbędne materiały do nauki.  Studenci sami dobierają czas rozpoczęcia nauki w dogodnym dla siebie terminie i proces nauki zaczyna się od momentu przystąpienia do szkoły.

II. Koszty studiów.
Cena za semestr od roku 2013 r. wynosi 700 zł. Cena do końca grudnia 2012 r.  wynosi 500 zł. Istnieje możliwość opłaty za studia w systemie ratalnym. W skład opłaty wchodzi wiele elementów. W związku z tym, że akademia jest zarejestrowaną firmą, musi odprowadzać podatki. Akademia współpracuje  z tłumaczami,  ponieważ nie wszystkie materiały mogą przekazane  za pomocą skype i część materiałów będzie wysyłana drogą pocztową. Materiały te są tłumaczone i wyłożone w formie papierowej przez tłumacza. Pozostała część wiedzy będzie dostępna w wideofarmacie i z tego powodu niezbędna jest pomoc operatora. 

III. Jak się uczyć?
1. Zmiany, które są wprowadzane w program nauczania, będą obejmować 2 semestry po 64 godziny i 2 semestry po 80 godzin. Materiały do nauki będą wydawane w formie papierowej i wysyłane pocztą lub drogą mailową, a część wiedzy będzie przekazywana podczas internetowych spotkań na skype lub przez telefon. Jeśli student nie może uczestniczyć w lekcjach z niezależnych od siebie przyczyn, może otrzymać na swoją prośbę zaległy materiał.
2. Istnieje możliwość nauki tylko  w systemie pocztowym. Należy o tym fakcie powiadomić i zostanie na tę okoliczność sporządzona odpowiednia umowa.       
3. Każdy student przystępujący do szkoły, otrzymuje swój osobisty plan ze wskazówkami dotyczącymi sposobu zdawania twórczych prac i egzaminów. Ilość konsultacji jest nieograniczona.

IV. Jakie korzyści zyskuje dla siebie student?
1.Dziedziny nauki jakie preferuje szkoła nie mają statusu akademickiego, ale otwieramy je i pokazujemy jak najbardziej w pełni i staramy się przedstawić wiedzę z punktu naukowego, z pozycji klasyfikacji i systematyczności, ponieważ współpracujemy z duchowym światem człowieka, z jego twórczym i intuicyjnym potencjałem.
2. Zakres wiedzy, który akademia udostępnia nie jest ściągnięta z Internetu. Nasi wykładowcy występują z programami autorskimi i ciągle się kształcą, podnosząc swój poziom naukowy.
3. Studenci będą otrzymywać różne metodyczne materiały w postaci: książek, kart, tablic, filmów.
4. Akademia prowadzi również seminaria, obejmujące inne zagadnienia niż proponuje program studiów. Zakres wiedzy nie jest ściągnięty z Internetu, nie jest powielonym tematem przepisanym z innych źródeł. Studenci Akademii Krzeczot płacą 50 % ceny seminarium.
5. Istnieje również możliwość skorzystania z oferty słuchacza, poprzez uczestnictwo w elektronicznych seminariach. Daje to możliwość zastanowienia się i podjęcia decyzji, co do rozpoczęcia nauki w naszej szkole.

V. Rezultaty nauki
1. Zakres opanowanej wiedzy jest w przeważającej mierze sprawdzana poprzez testy. Semestry kończą się testami i pracą twórczą. Celem akademii jest wypuszczenie dobrych specjalistów, w związku z tym zmiany w procesie naukowym, będą obejmować zwiększenie ilości zadań praktycznych i treningów.
2.  Nauka w akademii kończy się dyplomem jako świadectwo kształcenia się w naszej szkole. Dyplom upoważnia do używania tytułu tarocisty i runisty i innych. Absolwenci akademii mogą swoją wiedzę wykorzystywać do osobistych konsultacji,  do przeprowadzania własnych seminariów czy szkoleń, nie naruszając oczywiście praw autorskich naszej szkoły. 

Drogi studencie!
           Jeśli postanowiłeś kształcić się w Akademii Krzeczot, to gwarantujemy Ci możliwość poznania wykwalifikowanych specjalistów, dotknięcia  ezoterycznych kierunków z naukowego punktu widzenia i otworzenia Twojego twórczego potencjału. Możesz również dzięki nam odnaleźć swoje nowe możliwości pracy i możesz popracować ze swoją intuicją. Szkoła była stworzona z myślą o tych, którzy chcą uczyć się, nie wychodząc z domu i po to, by zaoszczędzić im czas i pieniądze niezbędne na dojazdy, noclegi czy koszty wyżywienia. Niektórzy słuchacze uważają, że w takim systemie nauki tracą osobisty kontakt z wykładowcą. Jednak z racji tego, że istnieje skype, słuchacze mogą za jego pośrednictwem mieć kontakt z wykładowcą. Techniczny postęp idzie do przodu i my również podążamy z nim w parze i korzystamy ze wszystkich dobroci, jakie oferuje nam rozwój Internetu. 

Zbliża się 2013 rok - rok węża- symbolu mądrości i wiedzy. W związku z tym chcemy wprowadzić zmiany w pedagogicznym procesie, poprzez włączenie większej ilości materiałów i godzin lekcyjnych. Dokładamy wszelkich starań, by znajdować się w ciągłym procesie ruchu i rozwoju, ponieważ niesiemy odpowiedzialność za każdego studenta i za każdy wydany dyplom. 

Książki naszego wydawnictwa, które również wchodzą do projektu zmian w naszej akademii, pomogą w ocenie twórczości wykładowców i pomogą rozszerzyć pole wiedzy w różnych sferach. Na stronach wydawnictwa i blogach można zapoznać się z przeróżnymi artykułami, które mogą otworzyć przestawienie wyobraźni na temat wiedzy i potwierdzić kwalifikacje wykładowców. Tutaj znajdziesz głęboką wiedzę i umiejętności klasyfikowania materiału, który możemy zaproponować. Pragniemy realizować zadania naszej szkoły: nauczyć studentów pracować z symbolicznymi systemami, dać możliwość realizacji twórczego potencjału, pomóc zrozumieć ezoterykę jako naukę i jak najlepiej przekazać wiedzę.

to jest  opinia o nasze szkole od studentki:

 Tarot i symbole w tarocie to moje hobby. Zdecydowałam się na naukę w Akademii, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o układach.  Już pierwsze materialy są  bardzo ciekawe. Dużo wiedzy psychologicznej o człowieku. W ramach zadań domowych analizowałyśmy pierwsze układy kart. Nie każdą kartę z osobna, lecz całościowo pod kątem żywiołów. Pani Emma ma ogromną wiedzę i bardzo dobrze tłumaczy. Myślę, że naprawdę dużo się nauczę. Jola

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz