Szkolenia Akademia Kwant

Szkolenia Akademia Ezo-land

UWAGA !!!

Osobom zainteresowanym zdobywaniem wiedzy
proponujemy nową formę spotkań!!!


Wielu z nas często nie daje rady uczestniczyć w kilkudniowych warsztatach, myślimy: „fajne warsztaty, ale czemu w weekend? Wybrałabym się , ale czemu są tak daleko? w ten weekend mi nie pasuje, czemu nie zrobili ich tydzień później?” Zastanawiamy się też czy wydać na warsztaty 300-350 złotych. Zadajemy też często sobie pytanie - a może nie będzie mi ta wiedza pasować co wtedy?


Potem mamy wyrzuty sumienia, że nie wykorzystaliśmy jakiejś szansy…

Teraz możemy to zmienić !!!

Akademia Ezo-land proponuje naukę na skypie.

Czas jaki mamy poświęcić jednorazowo na spotkanie to dwie godziny akademickie. Koszt takich zajęć wynosi tylko 20 złotych!!!

Spotkania dla nas prowadzi Emma Lange. Na każdym będzie poruszać oddzielny temat. Każde spotkanie stanowić będzie odrębną całość i nie trzeba brać udziału we wszystkich aby zdobyć wiedzę z określonej dziedziny.

Możemy wybrać z listy interesujące nas tematy i zgłosić chęć uczestnictwa.

Przewidujemy regularne zajęcia, które odbywać się będą cyklicznie – 4 razy w miesiącu.

Osoby zainteresowane dostaną harmonogram zajęć. Warunkiem uczestnictwa będzie wpłacenie 20 złotych przed przewidywanym terminem spotkania.

Później trzeba będzie się tylko zalogować na skypa w określonym terminie, a Emma doda daną osobę do grupy biorącej udział w spotkaniu  i to wszystko.


Pierwsze spotkanie będzie na temat wiosennej depresji.
Dowiemy się skąd się bierze taki stan, jak go rozpoznać. Emma opowie jakie zioła wspomagają nasz organizm w tym okresie i jak je stosować. Dowiemy się także jak „działają” na wiosnę osoby w określonych wibracjach numerologicznych. Jak mają postępować, aby wiosenne przesilenie przeżyć łagodnie, bez szkód dla organizmu.


Więcej informacji na temat cyklu warsztatów można uzyskać pisząc na adres :


SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz