niedziela, 16 września 2012

Szkola Tarota - Rydwan

To karta  z grupy Dużych Arkanów, która pokazuje kierunek. Oznaczona jest liczbą siedem. Właśnie ta liczba otwiera bramy do Raju. Rydwan jest symbolem ruchu i zwycięstwa. Karta ta przepowiada znaczny ruch do przodu i transformację. Jest to karta odsłaniająca przemiany. Jest to impuls, który został uwolniony z głębi świata wewnętrznego.
    W normalnym życiu pojawienie się tej karty w rozkładzie wskazuje na to, że wszystko w waszym życiu ruszyło do przodu i dojrzewają przemiany.
    Z pozycji terminologii ezoterycznej, dana karta nie będzie oznaczać astralnych przesunięć, jasnowidzenia, tylko na przykład umiejętność wróżenia z kart i poszukiwania, badania w dziedzinie psychologii.
    Jeśli opisujemy charakter człowieka, na którego wskazuje Rydwan, to powiemy że jego charakter jest prosty, chociaż jest obecne w nim marzycielstwo i ogromna wrażliwość.
    Przy prognozowaniu Rydwan uprzedza o wysokim bezpieczeństwie każdego projektu, a także jego poufności.
    Ogromną rolę w waszym życiu może odegrać Internet. Odwiedzajcie portale randkowe, przecież Rydwan uprzedza przed tym, że teraz trudno jest wszystko ułożyć, dokonać „na żywo”, dlatego większe rezultaty możecie osiągnąć przez Internet. Nawet zakupy możecie zrobić w sieci.
    Rydwan otwiera przed człowiekiem tajemnice podświadomości, nagradza świadomością na wysokim poziomie. Człowiek może organizować swą działalność w dziedzinie pedagogiki i psychologii ( właśnie te nauki dają możliwość kierowania „końmi” lub świadomością ludzi). To jest także pociąg do czegoś, to może być także hobby, na przykład do sztuki, sportu, kontaktów towarzyskich, kolekcjonowania.
    Jeśli pytaliście o zdrowie, to Rydwan uprzedza o tym, byście zbilansowali swoje odżywianie, gusty i potrzeby, konieczne jest dbanie o swoje ciało. Zaplanowana operacja powiedzie się. Pomoc będzie okazana o czasie.
    Jeśli pytanie dotyczyło konkretnie miłości, to oprócz tego że partnera można znaleźć przez Internet, należy jeszcze dodać, że na pierwszym etapie znajomości będzie ważny dla niego aspekt erotycznego przyciągania, jakieś czyny bohaterskie i w ogóle więcej spontaniczności. Nie dopuszczajcie do upustu smutku i jakichś rozmów filozoficznych, prowadzących do depresji, to wszystko dosłownie jest jak brud, który przylepia się do kół i wszystko brudzi.
    Rydwan - to zwycięstwo nad sobą, nad swymi pragnieniami i przekształcenie ich w energię twórczą. Jest to zręczność w tym rzemiośle, które człowiek ma w rękach. Rydwan mówi o tym, że człowiek będzie w stanie przezwyciężyć bardzo dużo przeszkód, lecz w nim samym będzie duch przeciwności. Rydwan nawołuje do tego, by człowiek przejawił swoją odwagę, męstwo i inicjatywę.
 Karta w położeniu odwróconym:
W takim wariancie można go nazwać duchem surowości i zniszczenia. Ogromne potoki energii, rodzące aktywność, jednakże ona będzie nieść negatywne znaczenie. Jeśli mówimy o charakterze (przy takim położeniu karty), to można scharakteryzować go  słowami typu: gniewliwość, wybuchowość, chamstwo, ostrość i nawet okrutność.
Odwrócony Rydwan mówi o samoniszczących tendencjach osobowości i samoudręce.
Jeśli pytamy o zdrowie fizyczne, to szybciej takie położenie karty wskaże na procesy zapalne i stan gorączki, który może być wywołany ukrytymi reakcjami, ale przejawiającymi się temperaturą i dreszczami.
W pytaniu o osobiste relacje, może być i rozwód i nawet powrót na nowo, lecz już po jakimś czasie. Relacje nie będą takie jak wcześniej.
Chociaż i odwrócony Rydwan ma swoje plusy, to po pierwsze przemiany nie będą się odbywały tak szybko jakby się wydawało (druga karta pokaże, czy to będzie pozytywne czy nie), po prostu wszystko odbywa się samo z siebie i nie będzie męczących załamań duchowych  (jeśli następująca po niej karta będzie pozytywna). Jeśli kartę będą otaczały negatywne karty, człowiek w wielu sprawach jest skazany na porażkę, należy też oczekiwać skandali i kłótni, wewnętrzne przeżycia będą silniejsze.
Rada, którą daje ta karta: Życie nie obiecuje być proste i będzie zmuszało do podejmowania nie standartowych decyzji.
 Przy położeniu odwróconym, przyjdzie wam wszystkie sprawy doprowadzić do porządku i starać się unikać konfliktów. Przy normalnym położeniu- czyż  wir wydarzeń przyniesie coś nowego? Pokaże karta następna.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz