piątek, 4 stycznia 2013

Szkola Tarota Emma Lange Szkola Tarota (Emma Lange)

Po naszej pracy z kartami, należy im koniecznie podziękować. Zapamiętajcie, że karty to drzwi, okna i one czują i słyszą, i również przejmują energię od klientów. Jeśli klient nie jest w dobrym stanie psychicznym, to lepiej nie rozkładać mu kart i tak nic się nie sprawdzi. Podobnie, jeśli zaczynacie rozkład, to przed tym weźcie datę urodzenia i przeanalizujcie karmiczne programy Waszego klienta. Popatrzcie na jakim etapie w życiu duchowego rozwoju znajduje się Wasz oponent. Jeśli np. program karmiczny mówi o tym, że  w podświadomości człowieka ukryta jest samotność, to nawet jeśli karty pokażą znajomość, to ona nie będzie trwała długo z tego powodu, iż podświadomość odrzuci taką możliwość. Dlatego daję radę uczącym się Tarota, by opanowali także i numerologię lub astrologię. Czasami warto dla sprawdzenia, przed przyjściem klienta, posłużyć się tylko Dużymi Arkanami i zapytać je, kto do Was przyjdzie? Albo –Kto jest przed Wami? Albo, z jakimi problemami przyjdzie Wam się zmierzyć podczas spotkania z klientem?

1.Błazen- z tym klientem rozmowa powinna odbyć się w luźnej sytuacji i człowiek będzie  oczekiwał od Was wsparcia w swych poczynaniach. Przygotujcie się do nieoczekiwanych zdarzeń, ten człowiek może Wam zrobić albo bardzo dobrą reklamę, albo bardzo złą.

2.Mag – mówcie temu człowiekowi, jak mają się rzeczy, tylko nie wymyślajcie żadnych magicznych sztuczek, żadnych nielogicznych wyrażeń, starajcie się wszystko wyjaśnić z pozycji nauki. I ten człowiek będzie oczekiwać od Was konkretnej podpowiedzi, jak zbudować swoje życie.

3.Kapłanka – człowiek z problemami hormonalnymi, który nie we wszystko chce wierzyć temu, do kogo się zwraca. Dlatego, nawet gdy Was wysłucha i tak w wielu punktach pozostanie przy  swoim. Wiele jest w tym człowieku ukrytych problemów i kompleksów.

4.Cesarzowa – klient ma swoje nastawienie, które często nie zawsze jest przez niego uświadomione i trudno je jemu zmienić. Chociaż człowiek jest otwarty na współpracę, jednakże należy być z nim ostrożnym, aby nie natrafić na problemy dumy, jego wyglądu zewnętrznego i rodziny.

5.Cesarz – ten klient przychodzi i od razu czuje się granicę miedzy terapeutą, a nim, i nie należy jej przekraczać. Ten człowiek będzie się starał zachować maskę, z którą przyszedł. Rozmawiając z nim, podkreślajcie swoje zalety i profesjonalizm oraz doświadczenie, dla takiego klienta będzie ważny Wasz dyplom w gabinecie.

6.Kapłan- od wróżenia należy przejść do pytań ze sfery psychologii, do Was taki klient przychodzi zrozumieć świat i swoje miejsce w świecie. Dlatego prowadźcie z nim rozmowę delikatnie i słuchajcie swego klienta bardzo uważnie.

7. Kochankowie- człowiek, który próbuje znaleźć kompromis między dwiema alternatywami. I może nawet po Waszej rozmowie nie określić się do końca.

8. Rydwan - człowiek chce pozytywnych zmian i zdecydowanie idzie w ich kierunku, dlatego starajcie się rozmawiać z nim konkretnie, merytorycznie, określając granice jego możliwości i opracowując konkretną strategię działań. 

9.Moc- człowiek znajduje się pod presją zdarzeń i trudno jest jemu opisać adekwatnie swoją sytuację. Człowiek powinien prawidłowo widzieć swoją sytuację. A oprócz tego, czasami ten klient chce się po prostu wygadać, bez oceniania sytuacji i określania przyszłości.

10. Pustelnik – człowiek, którego ideały są zbyt wysokie dla tego trudnego i okrutnego świata. I jemu samemu trudno jest z tym poradzić, powiązać te ideały z realiami tego świata. Czasami człowiek świadomie lub nie ucieka w izolację.

Zapraszamy do Akademii Krzeczot gdzie można poznac duzo zeczy ktore nie spotkasz w internecie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz