wtorek, 23 lipca 2013

Sukces! (autor Emma Lange)SUKCES
Jak podświadomość wpływa na osiągnięcie sukcesu?

 Sukces to energia szczególna i pożądana. To energetyczne pole i poziom, które zmusza nas do rozwoju, twórczości, daje siłę do działania. Energia sukcesu zmniejsza także przeszkody, pomaga w uzyskaniu zamierzonego celu. Wszyscy pragniemy sucesu, wszyscy dążymy do realizacji swoich projektów. Ruszamy w kierunku, gdzie uzyskamy ideał, spełnienie marzeń. Sukces to energia współpracująca z energią psychiczną. Właśnie dlatego pracujmy nad sobą, po to, aby wypracowaćw sobie tak niezbędne nam pole sukcesu i szczęścia. 

Podpowiem Wam jak można mentalnie wpływać na swój finansowy sukces. Wskażę zasady jakimi należy kierować się w odniesieniu sukcesu, które wyciągnę z mojej "PSYCHOLOGICZNEJ  SZKATUŁKI ".

1.REALNOŚĆ.   Zbadaj realność, zajrzyj w głąb siebie, oceń swoje słabe i mocne strony. Napewno wybierzesz prawidłową drogę, kiedy już poznasz siebie, swoje zdolności, talenty, upodobania. Wówczas będziesz wiedział co najbardziej Ci się podoba i w jakiej dziedzinie możesz się realizować i odnieść sukces. Dla swojego ukochanego zajęcia poświęć  trochę czasu i konsekwentnie wydłużaj go codziennie o 10 minut.  Wtedy zobaczysz jak szybko nastąpią korzystne zmiany, a podświadomość będzie dawała Ci energię do działania, ruszania do przodu.

 2. AKTYWNOŚĆ.  Sukces nie lubi ludzi nieaktywnych, ponieważ to energia, ktora wejdzie w Twoje życie jeśli ją zaprosisz. Koniecznie zatem straraj się realizować swój cel. Nie wracaj do tego co było, patrz do przodu, a przed Twoim wzrokiem niech pojawi się obraz jaki pragniesz zobaczyć.

 3. STRACH.  Jeżeli w osiągnięciu sukcesu przeszkadza strach i wątpliwości to niestety sam zablokujesz swój rozwój. Jesli masz strach przed samym sobą i będzie on dominował w Twojej psychice to miejsca dla sukcesu po prostu nie będzie. Swoje lęki i wątpliwości zwyciężysz tylko wtedy, kiedy nauczysz się w nie wchodzić, czyli postępować na przekór. Zwyciężaj strach walcz z nim! Tylko w ten sposob pozbędziesz się go ze swojej podświadomości.

4. PRACA Z CELEM.  Każdy człowiek stawia sobie cel, ale nie zawsze posiada energię doprowadzenia zamierzenia do końca. Jeśli cel obliczony jest na dłuzszy okres realizacji to można go podzielić na podcel. Osiągając go będziesz czuł rezultaty co będzie motywacją do dalszego zwycięstwa. Podświadomość w takim wypadku uczy Cię osiagać cel, a gdy pojawią się przeszkody podświadomość pomoże Ci abyś szedł dalej.

5. NiE OCZEKUJ SZYBKICH, OGROMNYCH REZULTATÓW.  Często marzeniu czy jakiemuś dziełu trzeba dojrzeć, również i w podświadomości. Bardzo możliwe, że dla podświadomości Twoja idea to coś nowego i potrzebuje ona czasu, aby Ci pomóc. Zatem doskonal się, rozwijaj, pracuj nad swoim projektem i wtedy bardzo możliwe, że wszystko będzie takie jakie pragniesz. Energia będzie płynęła bez przeszkód, ale pamietaj o cierpliwości, wszystko ma swoje miejsce i czas.

6. ORGANIZACJA.  Nie trać czasu na próżne sprawy, pozamykaj to co rozpocząłeś. Podświadomość musi określić kierunek Twojej energii. Jeżeli natomiast będziesz trwonić energię trzymając się kilku spraw w jednakowym czasie to podświadomość po prostu zahamuje. Nie uzyskasz energetycznej "wpłaty" i poczujesz zmeczenie.

7. RYTMY.  Wsłuchuj się w rytm natury, który podpowie kiedy i co należy rozpocząć. Astrolodzy nie radzą otwieranie firmy czy poważne inwestowanie finansowe, kiedy Merkury znajduje się w ruchu retragracyjnym. Także kalendarz starożytnych Celtów wskazuje, że przed świętem Duchów również nie należy rozpoczynać coś poważnego. Znaki te uczą nas życia z naturą w harmonii. Umiejętności muszą trafić w prawidłowy rytm i wówczas sukces nigdy Cię nie opuści. Natura da Ci siłę i naprowadzi na prawidłowy kierunek i na zawsze obdarzy Cie niezbędną energią.

Drodzy czytelnicy!
Napewno dalej kontynuować będziemy ten bardzo ciekawy i rozległy temat. Zostańcie zatem z nami, śledżcie nasze artykuły, które systematycznie będą wprowadzne na łamach naszego wydawnictwa.
                    Z szacunkiem dla Was.
                                                          Ekipa wydawnictwa JUPITER 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz