piątek, 20 września 2013

szkola Tarota

Czwórka Kielichów
Człowiek siedzi i nie wie, co może wziąć z tego, co proponuje mu życie.
Porada od Losu:
1. Nie podejmuj żadnych kroków, ponieważ każdy wybór może pociągnąć za sobą negatywne skutki.
2. Nie ufaj ludziom, ponieważ jesteś skłonny do tego, by oszukiwać samego siebie w oparciu o swoje zdanie na temat innych ludzi. U ludzi mogą zmienić się cele i plany, w których nie wezmą Ciebie pod uwagę.
3. Nie dokonuj wyboru, kierując się czyimiś oczekiwaniami. Kieruj się wyłącznie własnymi przemyśleniami.
4. Nie wybielaj swoich wyborów tylko bierz na siebie odpowiedzialność za nie. Teraz znajdujesz się w sytuacji nieokreśloności i nie ma gwarancji, że wybór doprowadzi Cię do właściwego rezultatu, do takiego, którego oczekujesz. Wszystkie sytuacje, które nie zostaną rozwiązane w danym okresie, powtórzą się w przyszłości, lecz później trzeba będzie działać a nie rozmyślać.
Znaczenie karty:
Teraźniejszość: Przeżywasz momenty napięcia w życiu. Teraz żyjesz w stresie, ponieważ nie chcesz spojrzeć rzeczywistości w oczy i nie możesz przyznać się do tego, że dokonałeś nieprawidłowych wyborów lub zachowywałeś się niewłaściwie. Ciężko Ci podjąć konkretną decyzję. Podświadomie lub świadomie rozumiesz, że każdy wybór pociągnie za sobą skutki, z którymi nie jesteś gotów zmierzyć się.
Przeszłość: Dokonałeś jakiegoś wyboru, który przyniósł negatywne skutki i teraz Twoje problemy są kontynuacją tego wyboru. Aby wyzwolić się od nich możesz tylko przeżyć na nowo wybór, powrócić do tej sytuacji chociażby mentalnie, zwrócić się do swojej wewnętrznej uczciwości, nazwać rzeczy po imieniu oraz zbadać i uświadomić sobie przyczyny. Wówczas można będzie spodziewać się uzdrowienia sytuacji.
Przyszłość: Możliwe, że nastąpi jakiś przykry moment, który zmusi Cię do ukrycia swoich emocji. W tym okresie wszystko będzie wydawało się niesolidnym – ani przyjaźń, ani miłość. Konflikty zaostrzą problemy zdrowotne, a ich przyczyną będą zwykłe nieporozumienia. Otrzymasz niespodziewane uderzenie, które podkreśli daremność Twoich ofiar. Tak czy inaczej, po danym okresie trzeba będzie ustalić jakiś nowy porządek.
Chociaż dana karta nie jest Dwójką, również niesie ze sobą cień wątpliwości i element wyboru. Jednakże wybór zostanie dokonany w sytuacji napięcia i pod czyjąś presją. Oprócz tego należy dodać, że niezależnie od tego, co wybierzesz i tak będziesz musiał przeżyć trudne skutki swojego wyboru.
W pozytywnym znaczeniu skutki te mogą nie trać długo, a może rozum bądź też intuicja ocalą Cię przed podjęciem nieprawidłowych kroków. Nauczysz się również kierować swoimi emocjami. 

zapraszamy!

szkola Tarota Emma Lange 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz