czwartek, 24 października 2013

Numerologiczna prognozna - listopad

Kluczową energią listopada jest właśnie słowo ; ENERGIA. W tym okresie Kosmos wysyła wszystkim energię do realizacji swoich celów. Podążaj więc za swoją gwiazdą, nie zatrzymuj się, a życie da Ci szansę na zajęcie korzystnej pozycji.

 1. Wejdź i pogłębiaj swój świat wewnętrzny, zmieniaj się, pracuj nad swoim charakterem. Zmiany wewnetrzne sprzyjać będą zmianom zewnętrznym. Jeżeli bedziesz negatywnie nastawiony na świat zewnętrzny, na otoczenie to oczekuj przykrych doświadczeń. Dlatego nie osądzaj i unikaj konfliktów.

 2. W tym miesiącu niespodziewanie może do Ciebie uśmiechnąć się los. Dostaniesz od życia szansę na lepszą zmianę pod warunkiem, że zaczniesz żyć od nowa. Nie przeciwstawiaj się temu co nieuniknione.

3. Możesz przejść na wyższy poziom, ponieważ już dojrzałeś do ważnych sytuacji. Czeka Cię poważne dzieło do którego musisz podejść z dużą odpowiedzialnością. Należy uciec przed niezrównoważeniem i nadmiarem pewności siebie.

 4. Zmień swój punkt widzenia, włóż trud dla budowania swojej przyszłości. Nie troń swojej energii. Bedzie Ci bardzo potrzebna.

dalej

przypominam ze  jest możliwość zamówienia horoskopu tarotowo - numerologicznego, który wskaże drogę na rok 2014

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz