środa, 23 października 2013

Prognoza na listopad

    


Prognoza stworzona za pomocą Run.
           Dla wszystkich tych, którzy przeżyli koniec świata ))), zaczyna się nowy okres epoki Wodnika. Wszystko powinno zmienić się w świadomości ludzi i w działaniu kosmicznego teatru.

Prognozy nie są tworzone po to, by je lekceważyć i stwierdzić, że i tak wszystko jest źle. Prognozy są po to, by zatrzymać się i przemyśleć, co można poprawić, aby polepszyć swoje życie. Rok węża zdejmie napięcie, które wprowadził do twojego życia rok smoka. Jednak nie do końca całe zło zostanie odcięte. Niektórzy będą chcieli uznania, dominowania i rządzenia. Należy obawiać się oszukanych ambicji, trzeba zaniechać chęci władzy, nadmiaru dumy i zarozumiałości. Należy dużo pracować, aby osiągnąć sukces. Pierwsze pół roku, to czas napięcia w życiu osobistej energii. Wszystko będziesz chciał zmienić w krótkim czasie, ale nie da się tego zrobić. Rada: pracuj, staraj się nikogo nie naśladować, nie kopiuj cudzych myśli, nie kradnij cudzych idei, ponieważ wąż wynosi na powierzchnię tylko prawdziwą mądrość i tylko zasady uczciwej współpracy. Wąż będzie podliczał twoje dobre postępowanie i nie od razu podpowie swoje zdanie. Tę powinność pozostawi dla konia. W związku z tym nie opuszczaj szansy zrobienia tego, co jest dobre i odetnij od siebie negatywne myśli.

Nasze wydawnictwo proponuje prognozy, artykuły, książki nowych autorów, świeże idee i rubryki, których nie ma w oceanie Internetu.LISTOPAD
        W tym miesiącu kończy się pewien etap a zaczyna następny i teraz musisz dokonać wyboru. Droga, którą wybierzesz da Ci nowy kierunek karmy. Okres ten dany jest nam dla zrozumienia, uświadomienia komunikacji. To miesiąc energii sprzeczności. Ostrożnie zatem wypowiadaj swoje myśli. Wszechświat moze dać Ci to czego pragniesz, dlatego bądź uważny w marzeniach. W listopadzie horoskop zbudowany jest z psychologią ezoteryczną.

BARAN - Los pcha Cię na samodoskonalenie się. Próbuj wszędzie swoich sił, wszystko co teraz się dzieje jest dla Twojego rozwoju duchowego.

BYK - Otwierają się drzwi nowych horyzontów. Śmiało realizuj swój cel i buduj plany na przyszłość. Zwracaj także uwagę na detale, drobiazgi a unikniesz rozczarowań w przyszłości. U niektórych przedstawicieli tego znaku mogą pojawić się lęki i obawy związane z przyszłoscią. To oznaczać będzie, że odezwał sie nadmiar perfekcjonizmu.

BLIŹNIĘTA - Koniecznie wyjdź z ram stereotypów. Właśnie teraz budujesz swoją indywidualność. Los ukaże za to, że nie rozpatrzyłeś czegoś ważnego. Spójrz głębiej, przewiduj wydarzenia, aby potem niczego nie żałować.

 RAK - W listopadzie możesz przeżywać trudny, emocjonalny okres związany z czymś dla Ciebie bardzo znaczącym. W przeszłości czułeś się z tym komfortowo, lecz teraz jest ciężko. Musisz coś odpuścić. Następuje odejście jednego "JA", i przyjście następnego. Lecz to nowe "JA" nie jest jeszcze aktywne i nie bedziesz wiedzieć jak z nim żyć. Dlatego będziesz miał lęki i obawy z tym związane. Należy oczyścić swoją psychikę od urazów, lęków, poczucia winy. Będzie Ci to potrzebne po to, aby z łatwością wejść w nowy okres.

LEW - Możliwe, że będziesz chciał podróżować. To bardzo dobrze, ponieważ wyjazdy będą niosły ślady karmy. To czas, gdy jesteś zdecydowwany, odważny, gotowy do działania. Ujawnią się ekspansywne cechy Twojego charakteru i utwierdzi się Twoja osobowość. Możesz mieć także kontrolę nad większośćią sfer swojego życia.

PANNA - W tym miesiącu bardzo sukcesywnie możesz zacząć każdy projekt i czas pokaże na co zapracujesz. Wszystko zależeć będzie od Twojej przedsiebiorczości. Listopad to rownież miesiąc zmian w Twoim życiu. Nastąpi spowolnienie lub odwrotnie życie nabierze prędkości. Postaw swoj los na nowe tory i doskonal to co jest Ci dane.

dalej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz