poniedziałek, 28 października 2013

Słoneczne zaćmienie w listopadzie
Słoneczne zaćmienie w listopadzie
            W dniu 3 listopada powstanie na niebie słoneczne zaćmienie, które połączy się ze zmianami cyklu księżycowego.
Energia tego zaćmienia stara się zwrócić Cię w głąb samego siebie. Proponuje, abyś zbadał swoje wewnętrzne problemy i tylko wtedy będziesz mógł przystąpić do zmian na zewnętrz. Być może, po wewnętrznych zmianach, jakie w Tobie nastąpią, wszystko zmieni się również na zewnątrz. Kosmos wzywa Cię do zakończenia wszystkich spraw, które do tej pory nie zostały dokończone. Również energia Wszechświata zobowiązuje Cię do znalezienia własnej drogi. Przy tym należy dbać o kodeks moralny i starać się zachować ludzkie oblicze w trudnych warunkach. Radzę odnajdywać nową wiedzę, która okaże się niezbędna na drodze rozwoju.

Porady dla Znaków Zodiaku:

Baran: będziesz musiał dokonać ważnego dla siebie wyboru. Jeśli będziesz postępował mądrze, to Twoje problemy rozwiążą się bardzo harmonijnie. Staraj się zachęcić kogoś do przystąpienia do Twojego zespołu. Staraj się współpracować, tworząc społeczność i aktywnie nawiązując kontakty. Otwieraj drzwi dla nowych projektów. Teraz życie otworzy przed Tobą wiele dróg i wybór będzie należał do Ciebie. Twoje życie będzie przypominało grę komputerową i dlatego ważne jest obmyślenie każdego kroku, by wiosną wejść na następny poziom.

Byk: dla swojego rozwoju szukaj nowych nauczycieli, odnajduj nową wiedzę i na nowo oceniaj sytuacje, które będą powstawać i otwierać do wiosny. Życie będzie zmuszało Cię do liczenia się z życzeniami każdego członka rodziny. Zacznij tworzyć. Twoje twórcze wysiłki nie okażą się daremne i nie znikną. Chcesz być sukcesywnym, bądź kreatywnym. Badaj, studiuj, lecz nie spiesz się w podejmowaniu decyzji. Gromadź, wyszukuj – to wszystko przyniesie Ci sukces.

Bliźnięta: w bieżącym roku zaprzepaściłeś jakieś możliwości lub ludzi, którzy byli gotowi na to, by Ci je podać. Teraz czekaj na to, aż pojawią się nowe i cierpliwie znoś to, co się dzieje. Coś zostało zaprzepaszczone i teraz do wiosny będziesz musiał pogodzić się z tym, co masz i co jest. Nie bądź pasywny. Twoja nadaktywność również nie będzie cieszyła Wszechświata. Rób kroki, lecz stawiaj je ostrożnie. Życie może pokierować Cię w niezupełnie prawidłową stronę, a pomyłki, które teraz powstaną, będą wiele Cię kosztowały. Także drogo będzie kosztował Cię nadmiar pewności siebie i nieetyczne postępowanie. Niektórzy przedstawiciele tego znaku mogą przeżyć jakąś fizyczną namiętność, która będzie w stanie zniszczyć całe ich życie.

Rak: do wiosny staraj się poświęcać więcej czasu swojemu zdrowiu. Teraz niezbędne dla Ciebie będą siły po to, abyś mógł otworzyć nowe drzwi. W ten zimowy czas będziesz musiał podejmować poważne decyzje, które wpłyną na Twój los. Nie spodziewaj się tego, że obcy ludzie będą dla Ciebie dobrzy i będą Cię rozumieli. Oni nie mogą Cię od razu zrozumieć ani tym bardziej przyjąć. Wszystko to przyjdzie później, jeśli będziesz cierpliwy i uczciwy. Zajmij się kształceniem samego siebie i opracowywaniem nowych projektów. Okres ten nie jest najlepszy na budowanie nowych relacji, lecz niektórzy przedstawiciele tego znaku mogą mieć na boku jakiś romans. Lepiej o nim głośno nie mówić. W tym czasie zazdrośni ludzie będą uważnie śledzili Twoje działania. Radzę, abyś nie otwierał swoich planów ani swojej duszy.

Lew: niedojrzałe sytuacje będą tworzyły przeszkody dla Twojego rozwoju. Teraz będzie Ci bardzo ciężko iść do przodu i dlatego wszystko będzie wydawało Ci się trudnym i nie w swoim czasie. Życie będzie Ci narzucało coraz nowsze obroty i stawiało wysoko poprzeczkę wymagań. Właśnie w tym skomplikowanym czasie możesz umocnić swój autorytet i zająć korzystną pozycję we wszystkim. Będziesz musiał przejść niełatwą drogę ku sławie. Będziesz musiał przejść również przez oczyszczenie swoich kompleksów, leczenie swoich i cudzych histerii. Jednakże ci, którzy się nie starają, nie staną na piedestale i na wiosnę stanie się jasnym, kto wygrał, a kto nie. Tak więc, teraz próbuj przedzierać się przez krzaki ku gwiazdom.

Panna: życie zmusi Cię, byś spojrzał prawdzie w oczy, byś zadawał sobie pytania i prawidłowo na nie odpowiadał. Inni (możliwe, że bliscy Ci ludzie) będą próbowali manipulować Tobą i kontrolować Twoje działania. Na tym gruncie mogą pojawić się konflikty. Samodzielnie musisz określić, co dalej i czy jesteś gotów, by cierpieć i to znosić. Będziesz musiał samodzielnie dokonać odpowiedzialnego wyboru. Życie nie zostawi Ci czasu na dyskusje i rozmyślenia. Będziesz już musiał przejść do działania. To, co stare, może stracić blask, a to, co nowe, będziesz musiał stworzyć samemu.

Waga: teraz Kosmos nie da Ci czasu na spontaniczne podejmowanie decyzji. Wszystko będziesz musiał robić w sposób przemyślany i konkretny. Teraz Twoje podświadome programy są bardzo aktywne i do wiosny możesz zmierzyć się z jakimś karmicznym spotkaniem lub uwikłać się w jakiś karmiczne relacje bądź też karmiczne zbiegi okoliczności (takie, do których Twoja podświadomość jest przyzwyczajona). Wybór los pozostawi Tobie. Będziesz musiał decydować, czy zmienić coś w swoim życiu czy pozostać w miejscu. Zacznij zmieniać swój wewnętrzny świat, by zrozumieć mechanizm tego, jak zmienia się świat zewnętrzny.

Skorpion: uwolnij swoją energię od stereotypów i mentalnych schematów. Odrzuć doświadczenie i zacznij żyć według nowych zasad. Do wiosny czeka Cię mnóstwo nieprzewidywalnych sytuacji. Musisz przestać niepokoić się z każdego powodu. Im więcej wolności będzie w Twoich myślach i działaniach, tym zdrowszy będzie Twój organizm i tym harmonijniej będą układały się Twoje relacje. Podążaj w nowym kierunku, nie obawiaj się odpowiedzialności, nie bój się zmian i sam inicjuj rewolucje. Niech inni myślą, co chcą, o Tobie. Jedynymi ludźmi, z którymi będziesz musiał się liczyć, będą twoje dzieci. O resztę nie martw się.

Strzelec: zechcesz pokazać się w zupełnie nowym obliczu. Niektórzy przedstawiciele tego znaku odnajdą w sobie więcej pewności i energii, której może być tak wiele, że będzie wylewała się agresywnymi falami poza skraj duchowego kotła. Teraz będziesz musiał konstruktywnie podchodzić do swojego życia, układać, organizować i stawiać realne cele. Jeśli będziesz zanadto upierał się przy swojej agresji, zazdrości i nienawiści, to na wiosnę zmierzysz się z przykrymi doświadczeniami. Nie radzę, abyś był kategorycznym. Nie warto dzielić wszystkiego na białe i czarne.

Koziorożec: Twój stan zależy od pola żeńskiej energii, która znajduje się wokół Ciebie. Teraz możesz zmierzyć się z karmicznym problemami z linii swojej matki. Twój duchowy stan będzie zależał od tego, jakie masz relacje z matką. Relacje te będą odbijały się na Twojej drugiej połówce. Kobiety w tym okresie będą musiały pogodzić się z wypełnieniem żeńskich obowiązków. Mężczyźni będą musieli wsłuchiwać się w życzenia kobiet, aby w rodzinie panował spokój i ład.

Wodnik: masz teraz czas, aby nakreślić swój wewnętrzny obraz i zacząć tworzyć plany, które pomogą Ci osiągnąć swój idealny obraz. Dlatego będziesz musiał nauczyć się nowych przyzwyczajeń. Do wiosny będziesz musiał podjąć jakąś ważną decyzję. Teraz będziesz miał problem ze wsłuchiwaniem się w czyjeś zdanie, lecz czasami warto, abyś to robił. W przypadku kobiet mogą pojawić się problemy z mężczyznami na skutek niedopracowanych problemów z ojcem. Jeśli jakieś Twoje duchowe rany nie zagoiły się, to ciężko będzie Ci odnaleźć się w nowym okresie. Dlatego staraj się dla samego siebie stać się silniejszym, mocniejszym, a także oczyszczaj duszę z psychicznych śmieci, aby nie wpełznąć w nowe, wiosenne drzwi a wlecieć w nie.

Ryby: wszystko jest możliwe, tylko nie nakładaj na siebie szaty męczennika. Będzie wydawało Ci się, że Twoje życie jest najtrudniejsze. Każda ciężka myśl będzie jedynie pogłębiała ciężar Twojego stanu. Zmieniaj rodzinne tradycje i ustalenia, ponieważ dzięki temu zmienić rodzinną karmę. Postępuj tak, ja nie potrafili postępować Twoi przodkowie. Oczywiście, po tym czasie zmieni się wszystko, do czego byłeś przyzwyczajony. Z Twojego życia odejdą ludzie, którzy przeszkadzają w Twoim rozwoju. Chcesz przetrzymać ten skomplikowany czas? Stań się oryginalnym, nie narzekaj i nie stawiaj zbyt wysokich wymagań wobec otoczenia. Zmień swój wizerunek na bardziej przyjazny i nie żyj cudzymi emocjami. 

Emma Lange
zapraszam do naszej  szkoly - www.emma-l.net 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz