wtorek, 26 listopada 2013

prognoza
GRUDZIEŃ-miesiąc wyborów i określeń. Teraz trzeba stawiać ostatnie kropki nad relacjami i określać się we wszystkim bardzo dokładnie. Decyzje podjęte w tym miesiącu, będą długo wpływały na twoje życie.

Baran-wszystko co stanie się teraz, popchnie cię do myślenia i określi kierunek następnych działań. Miesiąc niedobry dla nowych przedsięwzięć, więc nie śpiesz się z rozpoczynaniem nowych rzeczy. Popatrz, co będzie zniszczone i tylko po przejściu takiej ciężkiej fali zrozumiesz, co jest dla ciebie ważne i potrzebne.

Byk-wykorzystaj dobry moment i pociesz siebie. Teraz jakieś bardzo ważne życzenia mogą się spełnić, ponieważ wchodzisz w nowy życiowy etap. Rób to z radością i idź za głosem serca. Tylko lenistwo i niechęć doprowadzić cię może do strat.

Bliźnięta-zbieraj doświadczenia i podejmuj odpowiedzialne, dorosłe decyzje. Musisz rozmawiać z ludźmi, którzy są starsi od ciebie, musisz uczyć się od nich, ponieważ jest to niezbędne. Nie myśl teraz o romantycznych relacjach. Nadchodzi czas na doświadczenie zawodowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz