poniedziałek, 16 grudnia 2013

Prognoza na styczenSTYCZEŃ-to czas nowych ukierunkowań i określeń. W wielu sprawach nowe możliwości, nowe drogi, które pomogą rozwiązać jakieś problemy. Życie zaczyna wymagać od ciebie realnych osiągnięć i musisz pokazać do czego jesteś zdolny, tym bardziej, że rok konia to działanie woli i wysiłku, więc przejawiaj się bardziej aktywnie. Los zwróci na ciebie uwagę.

Baran-potrzebna ci jest teraz samotność. Zbieraj siły lub zajmij się dokształcaniem, poznawaj coś nowego. Pogłębiaj tematy, które najbardziej cię interesują. Otwieraj drzwi do czegoś nowego. Metakarta - żołędź- mówi, że osiągniesz sukces, jeśli nauczysz się z kimś współpracować. Spróbuj się kontrolować. Ten miesiąc możesz przeżyć w napięciu, ale nie popadaj ze skrajności w skrajność, bo to będzie przeszkadzać ci w jedności dusz.

Byk-wszystko zmienia się i zmiany będą bardzo szybkie. Życie będzie pokazywać coś nowego i będzie odkrywać przed tobą możliwości, jak w kalejdoskopie. Nadążaj wszystko zrozumieć i ustawiaj to odpowiednio w swojej świadomości. Jeśli będziesz mógł się do czegoś przyznać i uświadomić to sobie, to zrobisz wielki krok do swojego sukcesu. Metakarta –agrest- wszystko jest jeszcze zielone i z kolcami, będziesz musiał odkopać sam wszystkie swoje problemy, które są jeszcze niedojrzałe.

dalej

zamówić Meta - Karty 

2 komentarze:

  1. Rysynek jest piekny! Nie jest moj jest z internetu)))) ale bardzo ladny.

    OdpowiedzUsuń
  2. w Nowym Roku powinno dużo się dziać))) zapraszam na nowe kursy na zywo w Gdyni albo przez internet

    OdpowiedzUsuń