poniedziałek, 30 grudnia 2013

Runiczny present na przyszly rok
TALIZMAN RUNICZNY
DLA ZNAKÓW ZODIAKU
2014 ROK

Talizman na szczęscie i sukces oraz ochronę i pozytywne zmiany.
BARAN - HAGALAZ - to runa zmian, pomoże odciąć wszystko co niepotrzebne, oczyści przestrzeń a także zmieni kierunek wielu życiowych procesów.

BYK - FEHU - pomoże nie tylko w określeniu sfery finansowej, ale także uspokoi i ustabilizuje problemy emocjonalne.

BLIŹNIĘTA - MANNAZ - da Ci siłę i odwagę w przejawieniu i określeniu swojej osoby i jaskrawo ujawni Twoje zdolności. Przyciągnie sukcesy w pracy i życiu osobistym

RAK - DAGAZ - to runa transformacji i zmian. Pomoże ukierunkować pryszłość, pod warunkiem, że będziesz wiedział czego pragniesz.

LEW - BERKANO - cudowna energetyka tej runy zdejmie emocjonalne napięcie i włączy twórczą pracę. Twoje przykrości odejdą, a ich miejsce zajmie piękna energia.

PANNA - LAGUZ - runa ta da Ci intuicyjne wybuchy podświadomości. Niektóre sprawy mogą dawać wątpliwości, ale dzieki temu zrozumiesz ich sens.

WAGA - RAIDHO - bardzo pomocna w podróży i odbudowaniu rownowagi i sprawiedliwości. Pomoże Ci osiągnąć zamierzone cele.

SKORPION - INGWAZ - to runa komfortu, ale również bardzo pomocna w sprawach duchowych. Symbol ten pomoże zakończyć niezakończone sprawy i  problemy.

STRZELEC - ISA - zakończy negatywne procesy w Twoim życiu. W 2014 roku strzelec powinien skupić uwagę na przemyśleniu swoich metod działania.

KOZIOROŻEC - GEBO - energetyka tej runy ureguluje relacje i określi granice w kontaktach. Bardzo pomocna przy współpracy.

WODNIK - WUNJO - pozwoli wyjść z kryzysu i przykrości oraz przegoni smutki i depresje.

RYBY - EHWAZ - pomoże przejść przez trudy i przeszkody, ożywi zastygłe procesy. Rozwinie Twój potencjał i da Ci popularność.

                      DRODZY CZYTELNICY!
Chcę zwrócić uwagę na to abyście umieli rozróżnić, ze nie każdy człowiek pasuje do swojego znaku zodiaku. U niektórych dominującym działaniem jest faza księżyca w jakiej się urodzli. Ale napewno warto jest dowiedzieć się czegoś więcej o sobie (poznac swoj horoskop)i wybrać to co jest  najbliższe i najbardziej pasuje.

                    Pozdrawiam Was serdecznie i życzę
                      wszystkiego co najpiękniejsze w 2014 roku.
                                                        Emma Lange

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz