piątek, 3 stycznia 2014

Karmiczne znaczenie Run

troche o karmie i programow podswiadomosci kture mozna  poznac przez runy


   KARMICZNE ZNACZENIE RUN
FEHU - W zeszłym wcieleniu człowiek mógł odnależć bogactwo duchowe i teraz powinien do niego również dążyć. Marzenia jego spełniały się. Walczył z przeszkodami, budował swoją karierę. W tym wcieleniu taki człowiek powinien przejawiać swoje zdolności i dzięki temu wybuduje swoją materialną własność. Nie wszystko jednak będzie układało się idealnie. Na Twojej drodze staną przeszkody. Nie martw się!...wszystko czego pragniesz zdołasz zwyciężyć.

 URUZ - oznacza, ze w poprzednim wcieleniu człowiek gromadził potencjał swoich sił np. dbał o zdrowie, urodę. Pragnął także odnieść sukces robiąc karierę. Na owe sukcesy cięzko pracował, często niszcząc normy moralności. Robił to bardzo odważnie ogromnie ryzykując.

 THURISAZ - mowi o tym, że w zeszłym wcieleniu człowiek cechował się nadmiarem pewności i w tym wcieleniu nastepuje tego sprawdzian. Dostaniesz to na co zadeklarowałeś się w zeszłym wcieleniu. To bardzo ważny test dla Ciebie.

 ANSUZ - w poprzednim wcieleniu człowiek dostał bardzo ważną radę i nie skorzystał z niej. Wskutek tego było mu z tym bardzo ciężko. Tą radę powinien wykorzystać w tym wcieleniu. Dzięki swojej otwartości przejdzie przez próby i zwycięży  problemy. W zeszłym wcieleniu człowiek ten mógł być wiele razy oszukany i teraz dostanie wybór. Czy będzie oszukiwal innych?, czy też poprzez swoją uczciwość zamknie karmiczne drzwi.
TIWAZ - Taki człowiek potrafił walczyć, był mężny i odważny. Wygrywał każdą konkurencję, był mocno nastawiony na osiągnięcie swojego celu. Jeżeli metody jego działania były sprawiedliwe to oczywiście nastąpi kontynuacja tego w tym wcieleniu. Jeśli natomiast cechowała je nieuczciwość to TIWAZ da brak nowych idei, zatrzymanie lub zamknięcie się w sobie.
 LAGUZ - Osoba w tej energi bardzo pragnęła odnaleźć się twórczo, ale nigdy nie miała na to ani czasu ani natchnienia. Bardzo bała się także obcej oceny. Dobra karma mowi, ze znajdą się ludzi, którzy docenią takiego człowieka Negatywna natomiast mówi o tym,że człowiek nie jest w stanie walczyć ze swoim losem, pokusami i żyje dla własnych uciech.

Zapraszam na e - seminarium Karma i Podswiadomosc w Runach 
- jakie sa  blokady  przy  przeprowadzeniu biznesu
- jakie sa  blokady  dla tego ze  nie  uklada sie w milosci

poznacie takie rozkłady które można  robić tylko raz na  20 lat 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz