środa, 22 stycznia 2014

Prognoza i meta - karty (luty)Baran- OLCHA-problemy, które dosięgną cię w tym miesiącu, to będzie wewnętrzna podświadomość, chęć zakończenia czegoś albo chęć ofiarowania czegoś komuś. Proś o  wybaczenie albo zachowaj umiar swojej dumy.

Byk- WODOSPAD- zaostrzenie wewnętrznych odczuć, zaufaj swojej intuicji, nie słuchaj, co mówią inni ludzie i co podpowiada ci twoja logika.

Bliźnięta- JARZĘBINA- podświadomość nasila w tobie różne sprzeciwy, dlatego, by zmusić cię do działania i odnoszenia sukcesów, pojawiają się przeszkody. One mają spowodować poczucie smaku zwycięstwa i wzrost twojej pewności siebie. 

Rak- KIEŁKI- podświadomie rozumiesz, że twój cel wymaga ofiar, ale jesteś na to przygotowany. W związku z tym idź i realizuj swój potencjał. Podświadomość stawia cię na pozycji lidera, dlatego nie warto schodzić na niższy poziom.

Lew- MARTWA WODA- wróć do swojego dzieciństwa, przypomnij sobie marzenia i zacznij je realizować. Problemy, które pojawią się teraz-to emocje nie przepracowane z twojego dzieciństwa.

Panna- KAMIEŃ- podświadomość pcha cię na poszukiwanie czegoś nowego. Do realizacji twoich idei potrzebna jest nowa wiedza. Jesteś gotów otwierać się na nowe doświadczenia.

Waga- BRZOZA- jesteś w pełnej gotowości odważnie stąpać, walczyć za to, co uważasz za swoje. Jesteś dojrzały do stworzenia czegoś solidnego i trwałego i chcesz przejawiać w tym maksymalne zdecydowanie.

Skorpion- BIAŁY JELEŃ- twoja podświadomość będzie wzywała świadomość do zahamowania konfliktów. Świadomość jest w stanie płytkiego snu. Mogą powstawać u ciebie różne niezwykłe rzeczy, mogą śnić się sny prorocze. Twoje postępowanie będzie podyktowane twoimi wartościami.

Strzelec- OCEAN- dawaj więcej niż jesteś w stanie dać. Opiekuj się kilkoma sferami swojego życia, a szczodrość powinna być charakterystyką twojego zachowania. Nie bierz na siebie cudzej odpowiedzialności.

Koziorożec- BOCIAN- bądź uważny, zwracaj uwagę na detale. Podświadomie dążysz do czegoś bardzo wzniosłego i idealnego. Twoje myślenie powinno teraz przyjąć holistyczny charakter. Możesz czuć się dobrze, jeśli odczuwasz, że jesteś chroniony.

Wodnik- ŁOSOŚ- jesteś gotów zainicjować jakiś nowy proces twojej przyszłości. Dążysz do nowych horyzontów. Wszystko uda się, jeśli do przeszłości odniesiesz się z wdzięcznością. 

Ryby- CHLEB- podświadomość mówi o tym, że wszystkie sytuacje, które pojawią się teraz, uczą cię odnosić się do życia z cierpliwością i zrozumieniem. Masz możliwość poczuć łączność ze światem i on schyli się do ciebie.


 
Drodzy Czytelnicy!
           Możecie eksperymentować z astrologia i znaczeniem meta-kart, np. twoje słońce znajduje się w koziorożcu, tzn. ze podśwaiadomośc wymaga czegos idealnego, doskonałego, przepracowanego do końca, czyli karta bocian. A księzyc znajduje się w wodniku, czyli możecie poczytać o wodniku-metakarta łosoś-dążenia będą bardzo aktywne. Razem te karty powiedzą o tym, że ty będziesz bardzo aktywnie dażyć do doskonałości albo aktywnie szukał swój ideał. To może stworzyć jakieś napięcie pomiędzy tobą i otoczeniem, ponieważ idealizm zawsze jest czymś sprzecznym do naturalności i tym bardziej taki aktywny proces może doprowadzic do napięcia, chociaż połączenie takie pomoże zobaczyć swoje tez negatywne strony i zacząć aktywnie je przepracowywać.

Emma Lange

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz