sobota, 8 lutego 2014

Numerologia celtycka w prognozowaniu
LICZBY W NUMEROLOGII CELTYCKIEJ

1-oznacza odczucie szczęścia i w tym okresie następuje podtrzymanie rodowe, człowiek odnawia się, napełnia się optymizmem i nowymi planami. Jedynka to energia zwycięstwa, progresu, to możliwość poczucia się lepszym.

2-pogrążenie we własne odczucia, chęć pomagania innym ludziom, zmiany samopoczucia, bardzo ostre reakcje na obce wybuchy. Dwójka to uczestniczenie innych ludzi w twoich problemach, współpraca. Oznacza też, że w tym roku sukces staje się możliwy, jest jaskrawy, ale może być nietrwały.

3-liczba samoutwierdzenia sfer nadaktywności energii dynamicznych. Siła tych energii jest tak olbrzymia, że ciężko kontrolować proces. W tym roku odbywał się nabór do wojska. Trójka wzbudza w człowieku wymagania od siebie i innych.

4-niezbędność dostosowania się do sytuacji i zbiegów okoliczności. W momencie pojawienia się energii tej liczby, powstaje rozdzielenie przestrzeni „ja” i obcej przestrzeni. W tym okresie można ruszyć z nowymi projektami, ale należy wystrzegać się oszustwa i obnażenia z tajemnic. 

5-uświadomienia i zrozumienia jakiś procesów staje się bardzo głębokie. W duszach ludzi budzi się obowiązkowość i dają obietnice. W człowieku wzrasta odczucie wewnętrznej siły, bogowie mu pomagają, chronią i podpowiadają drogę. Dają szansę, zwiększają sukces. Los rozkręca się światłą stroną, nawet jeśli do tej pory sytuacja wydawała się pogrążona w mroku.

6-wpływ tej liczby często rozpowszechnia się na kontakty międzyludzkie. Człowiek łatwiej dostosowuje się do rutynowych sytuacji, przy czym wzrasta tendencja ulegania własnym słabościom. Jeśli jest to liczba roku, to rok przejdzie bez nadmiaru napięcia.

7-liczba, która odrywa człowieka od realności, zmusza spojrzeć na to, co się dzieje na nowo i osiągać to, co jeszcze nieznane. W tym okresie bogowie aktywnie wtrącają się w życie człowieka. Jeśli jest liczbą roku, to pierwsza połowa roku przejdzie z silnymi zmianami i przeszkodami, druga zaś -otworzy świat z innej strony.

8-w podświadomości budzi się chęć być wolnym i nie dostosowywać się do obowiązujących zasad. Jest to ciągłe oczekiwanie, chęć zmian i nowych wrażeń. Ci, którzy w tym roku uważali się za żebraków, będą mogli wzbogacić się, a ci, którzy siedzieli na koniu-mogą z niego spaść.

9-wrażliwość wzrasta do olbrzymiego poziomu, człowiek zaczyna rozumieć innych bez słów. Uważano, że jest zdolny do rozumienia ptaków i zwierząt. Pojawia się możliwość przenikania w cudze tajemnice. Kontakty tego okresu są łatwe i niestałe. Uważa się, ze elfy przyjmują oblicze ludzkie, żeby dać sygnał lub odpowiedź, ale nie zatrzymują się w naszym świecie na długo.

10-człowiek skłonny jest do zagłębienia się w samym sobie lub trafiają do niego problemy, zmuszające zajmować się tylko czymś konkretnym. Dziesiątka to liczba, która pomaga w zniszczeniu jakiś kontaktów, a problemy objawiają się stratami.

11-teraz wszystko co utrwaliło się lub uchroniło się, zaczyna wzrastać na nowo. Wszystko to, co dzieje się w tym okresie może być uporządkowane i przewidywane. Człowiek reaguje tylko na to, co jest dla niego ważne, wypowiada tylko to sprawia ból jego duszy. Nowe sprawy idą sukcesywnie i doprowadzają się do końca. 

12-wzrastanie idealizmu, człowiek próbuje zająć pozycję lidera, ale jest gotów przy tym pomagać innym. W tym okresie można znaleźć swojego patrona lub kogoś, kto pomoże ruszyć jakieś dzieło. Elfy skłonne są okazywać pomoc, ale nie można liczyć na długotrwały sukces. Jeśli jest szansa, to nie zwlekaj, innej może już nie być.

13-energia transformacji, która może odbić się na ciele fizycznym. Za nieprawidłowe zachowania również zapłaci twoje ciało. Człowiek może zmienić wyobraźnię o sobie samym, może zostać zbyt zmiennym, a pasywność łatwo będzie przechodziła w aktywność i odwrotnie. Trudności w komunikacji, łatwe nabieranie się na wędkę manipulantom.            Jest to fragment z seminarium „Numerologia celtycka w prognozowaniu”. Zapraszamy do uczestniczenia w seminarium elektronicznym (za pomoca skype) , które odbędzie się w Kwietniu. 

Zapisy można dokonywać w marcu.
Seminarium pozwoli na zdobycie umiejętności obliczania roku osobistego według numerologii celtyckiej, znaczenie roku oraz  jak można wybudować swoją przyszłość.
 16 godzin (2 dni)
Cena  372zl
Zapisy - tel 502562629
biuro.ezoland@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz