wtorek, 25 lutego 2014

Prognozy od Magicznego Jupitera

Prognoza stworzona za pomocą Meta - Kart

Prognozy nie są tworzone po to, by je lekceważyć i stwierdzić, że i tak wszystko jest źle. Prognozy są po to, by zatrzymać się i przemyśleć, co można poprawić, aby polepszyć swoje życie. Rok węża zdejmie napięcie, które wprowadził do twojego życia rok smoka. Jednak nie do końca całe zło zostanie odcięte. Niektórzy będą chcieli uznania, dominowania i rządzenia. Należy obawiać się oszukanych ambicji, trzeba zaniechać chęci władzy, nadmiaru dumy i zarozumiałości. Należy dużo pracować, aby osiągnąć sukces. Pierwsze pół roku, to czas napięcia w życiu osobistej energii. Wszystko będziesz chciał zmienić w krótkim czasie, ale nie da się tego zrobić. Rada: pracuj, staraj się nikogo nie naśladować, nie kopiuj cudzych myśli, nie kradnij cudzych idei, ponieważ wąż wynosi na powierzchnię tylko prawdziwą mądrość i tylko zasady uczciwej współpracy. Wąż będzie podliczał twoje dobre postępowanie i nie od razu podpowie swoje zdanie. Tę powinność pozostawi dla konia. W związku z tym nie opuszczaj szansy zrobienia tego, co jest dobre i odetnij od siebie negatywne myśli.

Nasze wydawnictwo proponuje prognozy, artykuły, książki nowych autorów, świeże idee i rubryki, których nie ma w oceanie Internetu.

MARZEC
 
       Ten miesiąc zapowiada, że przyjdą nowe przeżycia. Każdy będzie przejawiał jakieś dziwactwa, nastrój będzie zmienny- od bardzo dobrego do bardzo złego. Ważne jest, by w tym czasie nie zrobić jakiś głupot i nie trafić w ogólną psychozę. Wielu ludziom uda się rozwiązać problemy, które ciągną się jeszcze z dzieciństwa.MARZEC

Meta-karta -KOCIOŁ- symbolizuje społeczną podświadomość na dany miesiąc
W powietrzu odczuwane będą braki energii i napięcia. Wszyscy muszą pracować z blokadami mięśniowymi, żeby poprawić pracę wewnętrznych organów. Aby poczuć się lepiej, można zastosować różne techniki psychologiczne. Każdy teraz chce wyjść na nowy poziom i każdy będzie do tego dążył. Pewność staje się możliwa tylko dzięki praktycznym rezultatom. Karta mówi, że w społeczeństwie będzie tendencja do podnoszenia swojej samooceny, otwieranie się na nowe aspekty i samorealizację.
(Kurs meta-karty –karty naszej podświadomości, talia zakończona Mozna bedzie kupic w audio - wideo formie w kwietniu)PROGNOZA NUMEROLOGICZNA

MARZEC–miesiąc wzywa do stabilności i poważności, więc jeśli coś teraz zaczniesz, musisz przygotować się, że cała odpowiedzialność będzie leżała na tobie. Jeśli chcesz zrobić jakiś skok, musisz się do niego skrupulatnie przygotować.


zapraszam na  odwiedzenie strony z prognozami i przypominam o tym ze jest kurs tarota, ktory będzie  przedstawiał cala seria w tematyce Dwór  Królewski i kto kupi 4 moduły w  prezencie dostanie kolejny 5tyj z treścią o zastosowaniu praktycznym.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz