piątek, 25 kwietnia 2014

Prognozy na Maj
Na stronie - sa  prognozy i od Gwiazd i Od Run

 http://magic-jupiter.net/prognozy-ezoteryczne/

A jeszcze dla czytelnikow  Bloga  prosze kolejny prognoz Celtycki

W  opisie poprzedniego miesiaca mozna zobaczyc kto jest  kim

A tu narazie  tylko jest  prognoza

PROGNOZA CELTYCKA –miesiąc wierzby płaczącej-w tym okresie możliwe są nagłe wahania nastrojów, wydarzeń i wysoki stopień nieprzewidywalności. Będzie wydawać się, że panuje chaos, ale potem dostrzeżesz harmonię. 

BRZOZA –możliwe, że dostaniesz nową propozycje biznesową, ale nie warto od razu wyrażać zgody. Pół miesiąca obciążony będziesz materialnymi problemami i wybudowaniem miejsca pracy, a sukcesy są możliwe pod koniec miesiąca.

JARZĘBINA-nie wszyscy będą wobec ciebie szczerzy, więc nie spiesz się na budowanie nowych kontaktów. Przejawiaj dyplomację w swoich planach. W sferze partnerstwa postępuj tak, jak nakazuje ci serce. Jest dobry czas na romantyzm i pogodzenie.

JESION-nie wszystko będzie jednoznaczne w relacjach z partnerem, twój chłód poczuje on od razu. Teraz przejawiać będziesz sukcesywność w pracy niż w miłości. Niektórzy mogą mieć egoistyczne tendencje, co negatywnie odbije się w relacjach z ludźmi.

OLCHA-będziesz mógł realizować swoje ambicje i marzenia, chociaż trudno będzie nazwać ten miesiąc łatwych  energii. Powinieneś konkretnie omawiać swoje dążenia.

WIERZBA PŁACZĄCA-w sferze osobistych relacji, będą pozytywne tendencje. Musisz określić się z celem, do czego dążysz w życiu. Wymieniaj się zdaniami z kimś bliskim, wypowiadaj się bardzo ostrożnie, bo konflikt może zaciągnąć się na długo.

GŁÓG-optymizm pomoże ci w pracy i wybudowaniu relacji. Problemy, które wydawały się trudne, mogą wyjść z martwego punktu, ale nie warto spieszyć się. Zachowaj cierpliwość i delikatność.

 DĄB-będzie dobra energia w partnerskich relacjach, ale i ten czas może przynieść konflikty. Unikaj ich, bo może powstać dramat. Postaraj się zachować spokój, nawet jeśli pretensje będą bezpodstawne.

OSTROKRZEW-na twojej drodze mogą być przeszkody, ale mogą okazać się nie takie straszne. Musisz inaczej spojrzeć na swoją pozycję. Na koniec miesiąca wszystko stanie na swoim miejscu, pojawi się chęć do działania. Dbaj o zdrowie.

ORZECH-pogrążysz się w wir życia, wszystko, co wymyśliłeś idzie do dobrego rezultatu. Idź na rękę ludziom, umocni się w ten sposób szacunek do ciebie. Na koniec maja możesz odczuć zmęczenie. W sferze romantyzmu pozytywne energie.

JEŻYNA-rób wszystko, by osiągnąć cel. Na koniec miesiąca trochę zahamuje się wszystko i przestanie wydawać energie dużymi dawkami. Niektórzy dostaną jakąś niespodziankę, będzie ona dobra czy zła, to zależy, jakie długi masz w losie. 

BLUSZCZ-wydawało się będzie, że nic nie idzie do przodu i nie ma entuzjazmu. Upartością dojdziesz do celu i zwyciężysz. Do partnera bądź delikatny. Urazy mogą zatrzymać się na długo, wiec rozwiązuj konflikty od razu.

TRZCINA-czekają na ciebie nowe, miłe wydarzenia i drobne marzenia mogą się spełnić. Pierwsza połowa może być nasycona wieloma wydarzeniami, więc pozwól sobie na odpoczynek. Zastosuj profilaktykę zdrowotna.

CZARNY BEZ-okres może być trudny. Musisz pogodzić się z problemami w życiu osobistym. Wszystkie niedoskonałości  zwyciężysz dzięki własnej energii. Należy inaczej spojrzeć na swoje przyzwyczajenia i stereotypy. 

JEMIOŁA-czas dla romantycznych chwil, jeśli jesteś samotny, masz szansę spotkać swoją drugą polówkę. Jeśli jesteś w związku, przejawiaj opiekę i ciepło. Wielu ludzi będzie chciało zbliżyć się do ciebie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz