czwartek, 8 maja 2014

METAKARTY

W cyklu - Szkolenia Akademii Ezo-Land
zapraszamy chętnych na kurs:
METAKARTY.

Metakarty to talia złożona z 25 kart, stworzona przez Emmę Lange. Jest to talia kompletna,  zawierająca symbole Celtyckie (podłożem Metakart są archetypy wzięte z legend celtyckich).

Sposób stosowania Metakart jest zupełnie inny niż kart wróżbiarskich. Metakarty rozkłada się obrazami ku górze. Wybierający kartę widzi wszystkie 25 obrazów. Wybiera kartę kojarzącą mu się konkretnie z omawianą sytuacją. Dzięki wiedzy na temat znaczenia symboli zawartych na karcie, możemy poznać „sedno” problemu, który omawiamy.

Ponieważ są to karty psychologiczne, ich używanie to praca nad diagnozą, a nie wróżenie. Dzięki Metakartom możemy poznać obraz własnego Ja, sprawdzić jak w danym momencie widzimy się w uczuciach, jak widzimy swój sukces, w jaki sposób stwarzamy obraz swojego dążenia do celu, z jakiego powodu powstają blokady w każdym z nas … możliwości stawiania pytań z zastosowaniem tych kart jest wiele.

Podczas pracy z Metartami pracujemy za swoją podświadomością. Jest to rozmowa poprzez symbole. Przekładamy symbole na swój problem. Włączamy twórczy proces, który pomaga nam w terapii zarówno osób dorosłych jak i dzieci. Karty rozwijają naszą intuicję, otwierają drogę ku zmianom.

Seminarium przeznaczone jest zarówno dla osób zaawansowanych jak i początkujących. Kurs ten może być wykorzystany przez osoby wróżące (w celu poszerzenia pola działania na diagnozowanie problemów) i osoby, które nie chcą poznawać wróżbiarskiego znaczenia kart, zajmujące się terapią.

Jeśli pragniesz poznać znaczenie kart od strony psychologii, jeśli chcesz poradzić sobie z codziennymi problemami – to jest właśnie kurs dla Ciebie. Kurs składa się z trzech części:

Część pierwsza - talia kart – METAKARTY – w komplecie karty i książeczka z hasłami podstawowymi opisującymi znaczenie każdej karty - cena 80 złotych.
Część druga - skrypt opisujący szczegółowe znaczenie każdej karty z talii – cena skryptu to 68 złotych.
Część trzecia to zajęcia praktyczne – 8 godzin zegarowych. Na zajęciach praktycznych dowiadujemy się jak pracować z kartami, ze swoją podświadomością, jak zdiagnozować co jest w danym momencie dla nas najważniejsze. Nauczymy się jak sprawdzać za pomocą kart co należy w danej chwili zmienić, aby ulżyć sytuacji w której się znaleźliśmy. Ćwiczymy zadając różne pytania, robimy różne układy kart. Koszt udziału w zajęciach 100 złotych.

Po cyklu warsztatów praktycznych, na podstawie omawianych pytań i układów, powstanie skrypt „Praktyczne zastosowanie Metakart – przykłady diagnozy i określania podświadomych programów”.

Uwaga!
Pierwsze zajęcia praktyczne odbędą się w Gdańsku w sobotę 17 maja. Rozpoczynamy o godz. 10-tej. Są jeszcze dwa miejsca wolne!

Następne terminy podamy wkrótce na blogu.

Zainteresowanych nabyciem kursu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:
warsztaty.info@wp.pl
Beata, 601-437-189.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz