sobota, 10 stycznia 2015

Meta - Karty i programy podswiadomosciWitam - kolejny kurs Meta - Kart będzie w Gdyni 17 01 2015
Programy podswiadomosci w meta- kartach (karma do przepracowania)

II. Programy cieni

MŁYN
Orientacja na problemy przyszłości, przywiązanie do swojej przeszłości i do komfortu. Przywiązanie do kogoś przez seks, ale bez miłości. Ten symbol czasami pokazuje też, że człowiek wykorzystywał do swoich celów słabości innych ludzi.

OGIEŃ
Człowiek był zawsze gotowy przejawiać inicjatywę, ale problemem była wola. Człowiek mógł wybierać między wolą społeczną a własną (co narzucała społeczność, a czego on chciał sam). Czasami strach przed czymś silnym i mocnym.

TWIERDZA
Człowiek w poprzednim wcieleniu nie mógł pogodzić się z jakąś realnością. Czasem tę kartę wybiera ten, kto boi się upadku. Dla niego trudno jest pożegnać się z tym, co było i z trudem patrzy na swój cień.

KOGUT
Cieniem tego człowieka jest duma. Długo nie mógł znaleźć sobie miejsca, dopóki nie został niewolnikiem. W momencie, kiedy został niewolnikiem, zrozumiał, jak ważne jest dawanie ludziom wolności. Zaczyna lecieć do góry i mieć natchnienie, otwiera się w tym wcieleniu, ale ciągle istnieje litość do samego siebie.

ŁABĘDŹ
Bogowie pewnego razu wskazali człowiekowi drogę i teraz musi szukać swoją misję. Wiele rzeczy jest w stanie wyczuć serce, wszystko zaczyna się robić z sensem. Powinien na wszystko zwracać uwagę. W jego życiu jest wiele symboli, los podrzuca ciągle znaki i on musi nauczyć się odczytywać je. Znaki losu będą go ciągle pchać na zmiany. Ruch i rozwój tego człowieka związany jest z wieloma osobami.

HARFA
W poprzednim wcieleniu człowiek bardzo skupił swoją wolę na czymś jednym, ale doświadczył rozczarowania. Miał do kogoś żal i teraz ta sfera daje o sobie znać. Człowiek otwiera się na to, żeby realizować to, co zostało niedokończone.

MORZE
To jest rozwiązanie albo marzenie, by rozwiązać jakieś psychologiczne kompleksy. Człowiek w poprzednim wcieleniu nie był zadowolony ze swojego życia i teraz wiele rzeczy będzie mu przeszkadzać. Czynniki zewnętrzne ciągle go ograniczają w realizacji jakiś zamierzeń. On musi pogodzić świat wewnętrzny ze światem zewnętrznym i dopiero wtedy będzie szczęśliwy i znajdzie drogę do realizacji.

BIEDRONKA
W poprzednim wcieleniu człowiek nie umiał zrozumieć swoich ani uczuć innych ludzi. Teraz musi nauczyć się tej empatii i widzieć wszystko inaczej. Można to rozwiązać poprzez spotkanie sam ze sobą. Biedronka mówi również, że człowiek popełnił wiele pomyłek, poprzez nieprawidłowe analizowanie sytuacji.

ŻOŁĘDŹ
Zmiany, które całkowicie odłączały wolę człowieka. Powstawało coś przez zmiany, czego człowiek nie chciał. Istniało coś, co wywoływało w nim agresję. Tracił siły życiowe, nie umiał być asertywny, nie potrafił mówić nie i cierpiał z powodu poniżania. Teraz może nastąpić przepracowanie przez kompleksy i wybuchowe impulsy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz