sobota, 24 stycznia 2015

Problemy i choroby 1 kręgu

I. Kręgosłup szyjny

 1 kręg szyjny
Jest najbliżej energii ludzkich ideałów, on transformuje życiową energię w bardziej przyswajalną dla organizmu. Kręg ten poszerza się on od nadmiaru egoistycznych uczuć i kiedy powstaje zniszczenie wszystkich życiowych zasad. Pierwszy kręg jest oparciem dla głowy. Jeśli w tej sferze powstaje jakieś zniszczenie, to znaczy, że człowiek przepracowuje swoje ego i zbyt usilnie rosnące potrzeby. 

Problemy i choroby 1 kręgu

Zawroty głowy, pogorszenie wzroku, szum w uszach, mrowienie w nogach, ból w tyle głowy, ból serca, bóle mięśniowe. Choroby mogą wystąpić w wyniku tego, że ktoś zniszczył nasze personalne granice, zniszczył naszą wartość. 
Jeśli występują problemy bólowe z 1 kręgiem, możemy przepracowywać programy okrucieństwa. Możliwe, że były one dopuszczone w poprzednim wcieleniu, kiedy człowiek realizował własne potrzeby i nie umiał słuchać uczuć innych. To może przynieść teraz za sobą głuchotę. Człowiek mógł nie uświadomić sobie swojego twórczego znaczenia i nie mógł wykiełkować swojego twórczego ducha. Mógł być przyniesiony jako ofiara, poprzez dominację jakiegoś kultu. Problem 1 kręgu, to w pierwszej kolejności zniszczenie ducha człowieka, choroby duszy, negacja ducha w sobie. Zablokowany lub mało ruchomy 1 kręg mówi o zamkniętej woli człowieka lub o jego zastygniętych zapotrzebowaniach, w które była włożona duża ilość energii. Potrzeby nie zostały jednak zrealizowane. Mogły być również skamieniałe inicjatywy. Energie 1 kręgu stają się bardziej harmonijne, jeśli człowiek ciągle odnawia swoje horyzonty, otwiera dla siebie nowe możliwości, stawia przed sobą nowe cele i z każdym krokiem staje bliżej swojego idealnego ja. W takim stanie podświadomości zachowuje się informacja o doskonałym ja. To jest bardzo subtelna psychologiczna struktura. Ta konstrukcja będzie się zmieniać w ciągu życia, ale jeśli zniszczenie pomiędzy realnym a idealnym ja będzie zbyt silne, to człowiek będzie ciągle odczuwał napięcie i niezadowolenie. To wszystko przyniesie różnego rodzaju nerwice i destrukcję szyjnego odcinka kręgosłupa. Czasami dajemy obietnice, które są podyktowane osobistym idealnym ja. Jeśli jest trudno je spełnić, to powstaje uszkodzenie związku ja idealnego i ja realnego, co doprowadza do problemów w danym obszarze kręgosłupa. 
http://secretlashesnorge.wix.com/drlash#!infobiomedyka/cc9t 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz