piątek, 27 marca 2015

rytualy na szczescie i sukces

25 marca odbyło się kolejne spotkanie na skypie.

Jego tematem było: Jakie energie występują na wiosnę i jakie rytuały można w tym okresie robić.
W pierwszej części Emma opowiedziała o okresie od 20 marca do 21 kwietnia. Co nam przynosi, jakie legendy słowiańskie są z nim związane. Mówiła także jakie znaczenie odgrywają w tym czasie Anioły, jakie nam niosą przekazy w naszych snach.
Potem opowiedziała co przyniosą nam dwa kolejne miesiące.

Część wykładu poświęcona była zapoznaniu słuchaczy z rytuałami pomagającymi w osiągnięciu dobrobytu i sukcesu.
Jednym z rytuałów na dobrobyt, powodzenie, który można wykonać w tym czasie (do końca kwietnia, w księżycu rosnącym) jest magiczny woreczek.
Woreczek należy wykonać własnoręcznie, najlepiej z zielonej tkaniny(symbol pieniędzy, dobrobytu materialnego), szyjąc ręcznie.
Do woreczka wkładamy szczyptę bazylii, szczyptę mięty,3 szczypty gruboziarnistej soli, wysuszoną skórkę z 3 jabłek, 3 miedziane monety, 1 z białego metalu.
W czasie wkładania akcesoriów do woreczka wypowiadamy słowa:
WSZYSTKIE TRUDNE SPRAWY JUŻ NA MNĄ,
WSZYSTKIE ŁATWE SPRAWY SĄ PRZEDE MNĄ,
A DOBROBYT POŚRODKU. 
Wypowiadane słowa powtarzamy 3 razy!
Woreczek wieszamy w miejscu, gdzie załatwiamy wszystkie sprawy (tam, gdzie mamy komputer, w biurze, tam gdzie jest nasza energia działania). Regularnie na początku każdego tygodnia rękoma przekazywać swoja energię. Mieszać zawartość palcami, myśleć o nim, o jego magicznym działaniu.
Rytuał wspiera naszą energię. 
Półtorej godziny spotkania minęło jak jedna chwila… zdobyliśmy dużo nowej, praktycznej wiedzy, której nie można znaleźć w internecie.

Istnieje możliwość zapoznania się z treścią wykładu. Nagranie mp3 kosztuje tylko 20 złotych. Zainteresowanych prosimy o kontakt: warsztaty.info@wp.pl

Pozdrawiam i życzę magicznej wiosny w życiu każdego
Beata

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz