piątek, 5 czerwca 2015

Anielska terapia na czerwiecAnielska terapia na czerwiec

      Czerwiec przejdzie pod patronatem anioła Nataniela. Jego energia jest boska i oczyszczająca. Anioł nosi w sobie boski ogień, który rozsiewa mrok w duszach ludzkich. Pomaga człowiekowi, kiedy stoi na progu zmian, kiedy świat staje się innym, przeszłość odchodzi, a przyszłość znajduje się jeszcze we mgle. Anioł Nataniel jest pomocny w rozwiewaniu wątpliwości, pomaga zobaczyć horyzonty swoich celów i otworzyć w sobie nowe możliwości. Połączenie z energią anioła spala dawne niepewności, dodaje nowe pomysły, entuzjazm, pomaga pozbyć się starego myślenia i odnaleźć wizje nowego. Człowiek staje się bardziej aktywny i więcej energii ukierunkowuje na coś ważnego. Powstaje wewnętrzna motywacja. On pomaga wyjść z cienia, otworzyć się na światło. Pracując z anielską energią człowiek otrzymuje olbrzymie możliwości. Otwierając swój potencjał, otwiera nowe kanały, łączy w sobie zrozumienie, logikę i doświadczenia. Do człowieka przychodzi natchnienie i przejawia się siła twórczości, która otwiera się dla przepracowania problemów. Człowiek odczuwa przypływ nowych energii, które zgniatają stare koncepcje, przezwyciężają trudności i praca odnajduje swój sens. Z energią anioła Nataniela powinien pracować szczególnie ten, kto chce otworzyć nowe przedsiębiorstwo lub kobieta, która pragnie zajść w ciążę.

Praca z Natanielem potrzebna jest, by uniknąć pecha, pomyłek, uchronić się od trudności, zbiegów okoliczności oraz otworzyć swój talent i poczuć swoją unikalność.

Anioł pomoże w radzeniu sobie w trudnej sytuacji, kiedy traci się kierunek swojej drogi. Jeśli podczas pracy z aniołem poczujesz się źle, to znaczy, że wychodzi z ciebie nagromadzony negatyw, powstaje oczyszczenie energetycznych kanałów i oczyszcza się centralny kanał, który przechodzi wzdłuż kręgosłupa. 

Terapię z aniołem należy rozpocząć, kiedy wstaje słońce. Wyobraź sobie, jak słońce przechodzi nad twoją głową i jak anioł kieruje się w twoją stronę, a nad nim jest tęcza. Odmów modlitwę do Świętej Trójcy  i powiedz, że jesteś gotowy przyjąć moc anioła Nataniela. Wypowiedz 3 razy jego imię, poproś, by przekazał ci twórczą energię, wskazującą prawidłowy kierunek. Można także medytować z meta-kartą-z kotłem i poprosić anioła, by wypełnił go twoimi marzeniami. 

Powiedz: „mój kocioł i moje serce otwarte są na przyjęcie miłości, pomyślności i radości. Mój kocioł i moje serce jest zamknięte na to, co przynosi przykrości, choroby, zniszczenia i straty. Aniele strzeż mój kocioł, wypełniaj go dobrem ziemskim i niebiańskim. Ja mogę pokochać, obdarowywać i tworzyć.” 

Rób ten rytuał raz w miesiącu, kiedy księżyc jest rosnący. W twoim życiu będzie mniej przeszkód, poczujesz przypływ sił i energii, będziesz miał lepszy nastrój. Karta kocioł stanie się nie tylko twoim amuletem, ale też dobrym przyjacielem w zwyciężaniu życiowych barier.
 zapraszam na  kursy w Gdyni - Numerologia  karmiczna
Pozycja 4 - z czym dusza  przyszla  na  Swiat - co  ona  ma  do  spelniania i jakie  zbiegi oklicznosci moga byc przytym
I  jest do nabyc skrypt Numerologii karmicznej - Programy w  Ostatnej Reinkarnacji
telefon 601437189 do kontaktu
www.emma-l.net

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz