wtorek, 30 sierpnia 2016

Prognoza na wrzesień według znaków zodiaku.


Prognoza na wrzesień według znaków zodiaku.

Energia tego miesiąca będzie prowadziła nas do realizacji celów i podejmowania konkretnych działań, dlatego można przyjąć coś nowego do naszego życia - to, co się przed nami otwiera. Dzięki temu upewnimy się, że przeszłość tak bardzo nie ciąży na naszym życiu.

Baran – w tym okresie Siła Wyższa może pomóc we wszystkich twoich przedsięwzięciach i wewnątrz siebie znajdziesz dużo siły do radzenia sobie z trudnościami. Wielu przedstawicieli tego znaku może na nowo narodzić się i żyć po nowemu. Niebo nakazuje, abyś nauczył się być cierpliwym we wszystkim i stawał się milszy, i bardziej wdzięczny tym, którzy ci pomagają.

Byk – musisz dokładnie śledzić zachowania i działania innych. Ważne jest, aby oddzielić to, co ważne, od tego, co nie ma znaczenia. Jeśli będziesz patrzeć na świat przez pryzmat schematów i planów, to nie przegapisz tego, co jest bardzo ważne. Dbałość o zdrowie sprawi, że trzeba będzie spowolnić i kontrolować swą dietę oraz tryb życia.

Bliźnięta – to, czego chcesz się podjąć w tym miesiącu, nie zobaczy rezultatu końcowego. Wszystko będzie zmienić się, nawet to, co wydawało się pewne i stabilne. Jeśli się temu przyjrzysz, to dostaniesz nowe możliwości. Mogą  pojawić się nowe spotkania i randki, które okażą się  użyteczne po to, by pójść dalej w swoich przedsięwzięciach.

Rak - w tym miesiącu będzie można zdecydować, co stanowi bardzo poważny problem. Relacje z innymi można nazwać pozytywnymi. Możesz nawiązać z kimś znajomość na poziomie duchowym. W tym okresie, jeśli planujesz pójść nowymi drogami, to przyniosą one zmiany. Energia tego miesiąca będzie wymagała od ciebie solidnej i silnej woli, oraz psychicznej kontroli.

Lew - nie martw się o rzeczy nieistotne, bo wszystko i tak odchodzi. Oczywiście małe codzienne kłopoty mogą być obciążające, ale nie wpłyną na ogólny nastrój. Jeśli jesteś zakochany, to dbając o relacje, poprowadzisz je ku światłu. Przy okazji trzeba będzie uporać się z problemami swojego dziecka. Wprawdzie, aby rozpocząć lub zakończyć cokolwiek, energia tego miesiąca potrzebuje jakiejś ofiary, co może doprowadzić cię do strat, ale dasz radę, masz na to siłę.

Panna - możesz poczuć, że wszystko idzie nie tak, jak trzeba i poczuć, że gubisz się w przyczynach i skutkach tego, co się dzieje. Coś może nie pójść tak, jak tego oczekujesz. Nie będzie to zależało od ciebie i dlatego nie myśl o przewidywanych rezultatach.

Waga - dla ciebie bardzo ważny będzie sposób komunikowania się i to, co mówisz. Trzeba będzie podjąć kilka bardzo ważnych decyzji i dokonać wyboru. Życie może pokazać się z drugiej strony.

Skorpion - w twoim życiu dużą rolę odegra kobieta. Teraz będzie ci towarzyszyło powodzenie we wszelkich staraniach. To pozwoli ruszyć z miejsca, a okoliczności będą pomagały w realizacji planów. Będziesz mógł liczyć na szczęście. Jakaś kobieta będzie cię chronić i pomagać - twoja karma domaga się wdzięczności.

Strzelec - aby pojawił się sukces, musisz zachować swe plany w tajemnicy i nic nikomu o nich nie mówić. Znajdziesz siłę, aby poradzić sobie z trudnościami. Jeśli masz dzieci, a zwłaszcza syna, to będziesz musiał zająć się jego problemami.

Koziorożec – teraz będzie ci trudno zdecydować kim jesteś - beztroskim chłopcem, czy dziewczynką, a może mądrym poprzez doświadczenia człowiekiem? W tym okresie możesz spodziewać się zmian. Możesz spotkać bardzo ciekawego człowieka lub dostaniesz możliwość powrotu do przeszłości, by naprawić jakąś sytuację, albo relację. Tak czy inaczej, w twym życiu ponownie pojawi się jakiś ważny człowiek.

Wodnik – teraz aktywizuje się u ciebie silna energia męska, która pomoże ruszyć z miejsca. Energia ta otworzy nowe możliwości i drzwi. Będzie towarzyszyła ci przez trzy miesiące. Jeśli nie wykorzystasz swej szansy, to życie może stać się trudne i bolesne.

Ryby – trzeba będzie spojrzeć w głąb swej duszy i dlatego będzie konieczne odizolowanie się. Rozważ swą ścieżkę duchową, bo może nadszedł czas oczyszczenia. Intuicja powie ci, gdzie znaleźć drogę do sukcesu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz