poniedziałek, 17 września 2012

NEPTUN      NEPTUN – otwiera się dla ludzkości w nowym obliczu. W 2012 roku Neptun przechodzi do znaku ryb i  będzie w nim przez 14 lat. Planeta Neptun symbolizuje tajemnicę, mistykę, psychikę i głębokość podświadomości. W niektórych przypadkach zabiera chęć wejścia w świat wyobraźni, chęć osiągnięcia transu i przeszkadza realnie poczuć coś, co jest namacalne i neutralne. 
      Neptun może wskazywać na wrodzoną zdolność do przyjęcia mistycznej i okultywnej wiedzy. W najbardziej praktycznym poziomie Neptun świadczy o umiejętności ogarniania całej idei i przenoszenia jej mentalnie w przyszłość, demonstrując abstrakcyjne myślenie. 
     Neptun zmusza do myślenia o takich pojęciach jak sumienie, dusza, wyższy stan świadomości i można powiedzieć, że rozpuszcza w myślach pojęcie materii. Człowiek zwraca się o pomoc do tego, co nie jest namacalne, słucha czego pragnie dusza. Neptun może bardzo aktywnie popchnąć ludzkość do ewolucji i nauczyć ją prawidłowo żyć w tym świecie oraz pozwolić budować przy tym swój wewnętrzny świat przez wypełnianie go niematerialnym bogactwem. Jak wszystkie wyższe planety Neptun nie będzie od razu  zmieniał znak zodiaku. 
     Na początku wchodzi w określony znak na kilka miesięcy, potem wraca z powrotem, by znów za jakiś czas wejść do znaku i pozostać w nim na długie lata. Okresy wahania planet zawsze niosą niestabilność w społeczeństwie, ukryte niezadowolenia, albo otwarte buntowanie się, kłamstwo i iluzje. Jeden z takich przejściowych okresów był  4 kwietnia 2011 roku, kiedy Neptun z wodnika wszedł  do znaku ryb. 5 sierpnia 2011 roku wrócił do wodnika i 3 lutego 2012 roku znowu wszedł do ryb. Jego panowanie przeciągnie się  aż do kwietnia 2025 roku. W październiku 2025 roku jeszcze raz przemieści się do ryb  i na początku 2026 roku opuści je na dobre. 

Neptun w znakach ...

Astrologiczna prognoza na następne 14 lat.
Ezo-Land 6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz