sobota, 22 września 2012

Szkola Tarota - Karta CesarzaSzkoła Tarota

       Karta Cesarza – ogólnie symbolizuje stabilność i moc, a także olbrzymią siłę woli. Zazwyczaj Cesarz mówi o tym, że jesteście w stanie osiągnąć to co zechcecie tylko niezbędne jest poważne podejście do celu, który chcecie osiągnąć. Cesarz symbolizuję męską aktywność i zdolność bycia liderem tzn. bycia odpowiedzialnym za swoje działanie, a także symbolizuje wyjście z własną inicjatywą. Cesarz mówi o tym, że możecie otrzymać nową propozycję pracy, ale spełni się to wówczas gdy zaczniecie aktywnie promować siebie. W życiu rodzinnym Cesarz oznacza, że wszystko pójdzie spokojnie i stabilnie. Wszystkie sprawy pójdą pomyślnie jeśli będziecie w całości poświęcać się  rodzinie.
     Cesarz gwarantuje wierność w przyjaźni i zwycięstwo nad wrogami. Jeśli pytanie dotyczy zdrowia – to wyzdrowienie nastąpi, ale za jakiś czas. Cesarz wskazuje, że wasza aura, czyli wasz świat wewnętrzny jest wolny od zła i jesteście w stanie odnaleźć swoją drogę. Karta Cesarza mówi również o tym, że jeśli z kimś zawieracie umowę to wszystko będzie dobrze, ale musicie wziąć na siebie całą odpowiedzialność za przygotowanie tej umowy i jej realizację. Cesarz wskazuje, że w waszym życiu nastąpi nowy etap, który należy przyjąć z radością, bowiem przyniesie same pozytywne zmiany.  
       Jeżeli Karta Cesarza będzie odwrócona lub będzie w pozycji prostej, ale wokół niej będą karty odwrócone, to oznacza utratę możliwości i jest informacją, że sukcesu nie będzie;   wskazuje również, że dobre możliwości i kontakty z przeszłości już nie wrócą i nie warto o nie zabiegać. 

Dodatkowe znaczenie odwróconej karty Cesarza to:
  1. zmęczenie życiem
  2. trudności ze spełnieniem marzeń
  3. trudności w porozumieniu się z rodziną
  4. nieumiejętność korzystania z intuicji   
  5. egoistyczne myślenie o sobie, które sprawi, że człowiek poniesie określone konsekwencje

Odwrócony Cesarz podporządkowuje sobie ludzi siłą, natomiast pozytywny Cesarz przyciąga do siebie ludzi swoją charyzmą i czarem.
Odwrócony Cesarz mówi o tym byśmy zwolnili tempo pracy zawodowej, bowiem w przyszłości może grozić to chorobą.  Odwrócony Cesarz przypomina również o tym, że człowiek powinien ciągle doskonalić się duchowo. 

Porada ogólna:
            Nauczcie się oddzielać te sprawy, które przynoszą chwilową korzyść od tych, które przyjdą później, ale przyniosą korzyści długotrwałe. Cesarz mówi, że podczas załatwiania spraw może wystąpić moment przerwy lub opóźnienia, który może wywołać waszą frustrację bądź zdenerwowanie, ale końcowy efekt będzie pozytywny. Każdy nowy pomysł przyniesie sukces, tylko należy konsekwentnie nad nim pracować. Szczególny sukces przyniesie praca z ludźmi, praca w grupie, praca dla społeczeństwa oraz praca w sferze ekonomii. Najważniejszą rzeczą jest współpraca z tymi ludźmi, którzy są blisko nas, w naszym otoczeniu. Zyskamy wówczas ich sympatię i pomoc.  

Szkola Tarota Emma Lange - Anna Żemczugowa  
www.emma-l.net

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz