czwartek, 27 grudnia 2012

KURSY ELEKTRONICZNE            Akademia Krzeczot ma już 5 lat. W dalszym ciągu doskonalimy się i rozwijamy. Obecnie dostępne są kursy elektroniczne o różnej tematyce. Kursy te nie są naszą ideą. Już od dawna w Niemczech, Rosji i Stanach Zjednoczonych ludzie łączą się na skype, tworzą grupy i komunikują się. Sama jestem w takim elektroniczno-ezoterycznym społeczeństwie, które liczy 78 osób. Wysyłamy pliki, dzielimy się filmami, informacją, komunikujemy się za pomocą kamery internetowej. Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych kultur, między nami jest wielki dystans, ale  łączy nas ezoteryka. W środku tej grupy również tworzą się kursy.

 Taki sam element pragnę wnieść do mojej szkoły. Wierzę, że przyniesie to dla ludzi bardzo wiele satysfakcji i zajmie swoje miejsce w ezoterycznym procesie otrzymywania edukacji. Elektroniczne kursy mają wiele plusów. Wszyscy, którzy próbują czerpać informacje za pomocą takich kursów, są zgodni, co do korzyści z takiej formy zdobywania wiedzy. Nie musisz wyjeżdżać z miejsca zamieszkania, nie musisz szukać noclegu, nie tracisz czasu na dojazd. Oszczędzasz pieniądze na wyżywienie i nocleg. Elektroniczne kursy to wygoda. Nie ma na nie wpływu pogoda i możesz przyjmować informacje w swoim ulubionym fotelu w twoim mieszkaniu.  

 Elektroniczne kursy pozwalają za pomocą kamery zobaczyć wykładowcę i innych uczestników. Skype pozwala przesyłać informacje, które można w dowolnym momencie wydrukować i dopełniać swoją wiedzę. Wszyscy razem mogą rozpatrywać przedstawiane przykłady. Elektroniczne kursy są dla tych osób, które mieszkają daleko od wykładowcy. Kursy tego typu to olbrzymie osiągnięcie techniki. Ludzkość wchodzi w wir silnych energii, należy nadążać za nią i trzeba przygotować swoją świadomość do nowych wstępujących fal. 

Ludzie powinni zmienić swój stosunek do Internetu. Niektóre kursy nie można prowadzić przez Internet, ale w przyszłości będzie to możliwe. Nasze elektroniczne kursy odbywają się w ciągu  3 dni, przez 4 godziny każdy, co daje ogólnie 12 godzin. Koszt 1 godziny kursu to 25 zł. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje darmowe skrypty, w których zgromadzona jest teoria, którą możesz wydrukować. Istnieje możliwość zapoznania się wcześniej z materiałem i zadania pytań na skype. Wszystko zostanie wyjaśnione podczas kursu. Jeśli zapłaciłeś za kurs, ale z niezależnych od ciebie przyczyn, nie możesz uczestniczyć w nim, to jest możliwość spotkania się na skype w innym dogodnym dla ciebie terminie. 

Spróbuj nowej formy zdobywania wiedzy, nie rozczarujesz się. Niektórzy myślą, że taka forma kursu nie jest dobra, ale musisz zrozumieć, że świat idzie do przodu. Należy znaleźć swoje miejsce w tym świecie, żeby nie zostać daleko w tyle. Świat nie będzie patrzył i czekał na ciebie, to ty musisz adoptować się do nadchodzących zasad, w przeciwnym razie przepaści pomiędzy tobą a światem zahamują wszystkie sfery działania. Elektroniczne kursy pomogą uzyskać dobrą, cenną informację, której nie ma w Internecie. Tę informację możesz uzyskać tylko u nas. To jest droga do zaoszczędzenia pieniędzy i czasu. Za cenę jednego  kursu wyjazdowego możesz wykorzystać 2-3 kursy elektroniczne bez wychodzenia z domu. To jest bardzo korzystna propozycja dla ciebie od Akademii. 

Katalog z naszymi nowinami mozna pobrac w postaci PDF pliku na stronie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz