sobota, 22 grudnia 2012

Szkola Tarota - Emma LangeMocne i słabe karty:
Jeżeli w rozkładzie występują Asy Dziesiątki bądź Dziewiątki, znaczy to, że nastąpi coś ważnego lub coś, co radykalnie odmieni życie. Karty te wzmacniają znaczenie innych kart i pokazują, iż w życie Klienta mogą ingerować bądź też wpływać nowi ludzie, że będzie on uczestniczył w wydarzeniach, o których nie ma jeszcze pojęcia. 

Słabe karty mówią, iż na razie w życiu nie będą zachodzić znacząco ważne zmiany, a rozkład należy interpretować po prostu jako dobrą wiadomość, zatargi i kłótnie zostaną zminimalizowane do zwykłych nieporozumień, a nieszczęścia zmienią się w codzienne błahostki. 

Chcę uprzedzić, iż nie ma kart, wróżących nieszczęście nie do naprawienia. One ostrzegają o tendencjach, obrazie myśli i niekorzystnych cechach jednostki, które mogą przeszkodzić realizacji ważniejszych celów, ale jest to tylko ostrzeżenie, przestroga, na podstawie której Klient sam podejmuje decyzję. Karty nie wydają wyroku i nie dają demagogicznych zaleceń. 

Głównym celem jest pomóc Klientowi lepiej zrozumieć charakter jego bieżących i przyszłych problemów i tym samym stworzyć atmosferę spokoju, w której będzie mógł działać rozważnie i z uwzględnieniem swoich wzniosłych zasad. 

Szkola Tworczego Tarota 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz