piątek, 21 grudnia 2012

Runy na Styczeń

Runa skandynawska–WUNJO-mówi, że pewien etap masz już za sobą i teraz wchodzisz w nowy. Rób to z radością, energią i z optymistycznym nastawieniem. Wszystkie pomyłki będą poprawione, jeśli na nowo spojrzysz na sytuacje. Wiele w twoim zachowaniu zależy od oczekiwań i te oczekiwania mogą wiele zniszczyć. W swoich działaniach często popełniamy pomyłki, źle robimy obliczenia, robimy mylne analizy sytuacji. Wunjo wzywa do całkowitego odrzucenia rozumu i nakłania do tego, by nie pielęgnować teraźniejszości. Radzi, by uspokoić się, zrelaksować, nie popadać w panikę, nie denerwować się i nie próbować gwałtownie podchodzić do tego, co się dzieje. Wszystko spełni się, samo ustawi się w odpowiedniej kolejności. Kosmos wleje w głąb ciebie nowe siły. Nie przeszkadzaj w tym procesie swoimi negatywnymi myślami. W przeciwnym razie nastąpi mocne skrzywienie i zakorkowanie działania losu.

 Runa słowiańska-POTRZEBA-przygotuj się do tego, że miesiąc będzie pasywny. Niektórzy przeżyją depresję i będą obciążać się trudnymi myślami. To nie jest łatwy okres. Rada-zaniechaj rytuałów. Runa mówi, że jeśli zajmujesz się magicznymi rytuałami i przepowiedniami, w styczniu wstrzymaj swoje praktyki. Zakradną się do ciebie strachy. Zajmij się rutynową pracą, skończ to, co zacząłeś. Wraz z przyjściem lutego wszystko się zmieni. Musisz teraz czekać. 

Celtycki ogham–KALINA-kluczowe słowa tego miesiąca, to wierność, dojrzałość i piękno. Jeśli obrałeś jakiś kierunek swoich działań, to podążaj w tą stronę sukcesywnie. Pierwsze półrocze będzie trudne do poruszania się w wybranym kierunku i pojawi się pokusa skręcenia w bok. Zatrzymaj się i bądź twardy w swoich zamierzeniach, wówczas osiągniesz sukces. Jeśli w tym okresie stracisz to, co jest dla ciebie ważne, będzie to karmiczny znak, że w poprzednim wcieleniu komuś coś zabrałeś. Celtowie bardzo wierzyli w karmę, ale wyobrażali ją sobie jako niezakończone długi. Przemyśl co dzieje się teraz. Wszystko powoli wróci na swój bieg. 

Runa germańska-ING-runa zmian, nie obiecuje stabilności. Wszystko płynie, zmienia się. To runa zachodów i wschodów, jakby Bogowie zrzucali swoje siły na ziemię, a potem odpoczywali. Tak samo będą wyglądały twoje sprawy, one będą ulegały modyfikacjom. W miłości okresy romantyzmu będą przeplatane okresami zatrzymania i sprawdzania stosunków. W zdrowiu niezbędna profilaktyka.


autor Emma Lange 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz