niedziela, 2 grudnia 2012

Prognoza na 2013 - rok wodnego weza

ROK WODNEGO WĘŻA
         
 10 lutego 2013 roku rozpoczyna się rok wodnego węża. Na północy obudził się chłód i zszedł na ziemię, a słońce zamieniło go w wodę. Woda nie jest symbolem uczuć i miękkości, ale surowości,  dochodzącej nawet do okrucieństwa. Wraz z przyjściem wodnego węża, obudzą się starożytne wodne duchy. One będą przeszkadzać tym, którzy będą wybierać nie swoją drogę. Jeśli coś ci się nie układa,  nie warto popadać w stres. Należy odpuścić, ponieważ to nie jest twoje. Wąż wita wszystkich, którzy mają różnorodne zainteresowania, więc należy rozwijać wąskie tematy wszystkich kierunków. Jeśli podążysz tą drogą, czeka cię wygrana. Powinieneś umiejętnie kierować swoimi namiętnościami i chęciami, aby być szczęśliwym. Wąż nie lubi skoków i niespodzianek, lubi poczucie miary. Musisz odnieść się z uwagą na obce problemy. Twoja karma będzie mierzyła się uczuciem empatii. Postaw się na miejsce innego człowieka, nie plotkuj, nie zazdrość, wtedy jad węża cię nie dosięgnie. W sferze zdrowia najsłabszym organem będą nerki, pęcherz moczowy oraz skóra i włosy.
Należy śledzić nasze publikacje i tematy seminariów, które opracowujemy w harmonii z tą energią, która dominować będzie w nadchodzącym roku.

Prognoza dla wszystkich znaków zodiaku

Baran- przedstawiciele tego znaku będą błąkać się w frustracji. Będziesz mieć wrażenie, że zasysa cię błoto. Możesz popełniać pomyłkę za pomyłką dopóki nie przyznasz się do swoich błędów i dopóki nie nauczysz się mówić prawdy o sobie. Niektóre barany mogą ciężko pracować i na tym polu napięcia spowodują problemy i choroby. Rada dla ciebie: naucz się prawidłowo dokonywać swoich wyborów i myśl o skutkach swojego zachowania.

Byk- sukces przyjdzie, jeśli będziesz przejawiał swoją wolę- tak chce los. Musisz robić to, co cię drażni i nie cieszy. Dla niektórych przedstawicieli znaku otworzą się nowe zdolności, energia będzie ich rozpierała. Ten rok jest dobry dla nowego rozpoczynania, np. urodzenie dziecka czy otworzenie firmy. To rok sukcesu, pod warunkiem przejawiania siły woli. 

Bliźnięta- wąż podpowiada, aby nie rozbijać się na drobiazgi. Nie nurkuj w informacjach, nie poddawaj wątpliwościom, dopóki ich nie sprawdzisz. Teraz nastąpi zmiana pola informacyjnych rygorów. Będzie możliwość przejścia do nowej pracy, urodzenia dziecka, albo trafienie do nowej społeczności, w której nigdy nie byłeś. Niektóre bliźnięta będą cierpieć z powodu niepewności siebie i z powodu niesprawiedliwego otoczenia. Wąż chce ci powiedzieć:  wróci do ciebie wszystko to, co zasiałeś w przeszłości.

Rak-kryterium odbioru naturalnej ewolucji, będzie odpowiedzialność. Należy zabrać się za tworzenie nowych form i kształtów. Nie postępuj lekkomyślnie, wkładaj duszę we wszystko, co robisz, czy to dotyczy biznesu, wychowaniu dzieci czy stosunków międzyludzkich. Nie myśl o dochodach, po prostu rób swoje dzieło. Wszystkie przedsięwzięcia zostaną zauważone na koniec roku i wtedy waga losu odmierzy dla ciebie taki prezent, na ile włożyłeś w swoich działaniach odpowiedzialności. W walce z przeciwnościami losu pomogą ci dyscyplina, dobra organizacja i zdolność odmawiania sobie czegoś. Stawiaj wszystko na swoim miejscu, według priorytetów. Niektóre raki będą zakańczać niesprecyzowane sprawy, wszystko ulegnie wyjaśnieniu.

Lew- nie bądź uparty w mało ważnych sprawach. Teraz nie jest czas na otwarte przejawianie siebie. Wąż nie planuje budować dla ciebie sceny w filmowych dekoracjach i obdarowywać cię prezentami. On chce przetrzymać cię w niepewności, tajemnicy, samotności, w wąskich kręgach. Przemyśl swoje zachowanie. Wygrasz, jeśli pogrążysz się w nowej wiedzy. Na koniec roku można będzie poprawić kontakty z tymi, którzy żyją za granicą. Wyjazdy mogą podarować coś nowego i zmienić widzenie świata. Odbuduj swoją indywidualność, zajmij się sobą. To nie jest dobry czas na nowe kontakty, budowanie miłości czy partnerskich stosunków.

Panna-będziesz czuł się tak, jakbyś rozprostowywał skrzydła i tak jakby one cię chroniły. Zamkną się jedne drzwi,  otworzą drugie. Nie popadaj w stres. Wszystko będzie wolno płynąć. Twoja gwiazda chce otworzyć przed tobą nowe drogi, kontakty, nowe dzieło. Stosunki mogą też przyjąć jakiś kształt. Należy przyjąć nowe horyzonty i rozwiązać stare sprawy, ponieważ długo będą wisiały nad tobą i nawet nad całą twoją rodziną, jak miecz. Trzeba widzieć nie tylko swoje problemy, ale również potrzeby innych. Upartość i egoizm mogą pogiąć twoje życie jak kawałek papieru.

Waga- czeka cię skomplikowany rok, wypełniony energiami, które będą zmuszały do wypracowania cierpliwości. Los wzywa do zajrzenia w głąb siebie i do oceny postępowania. Musisz zrobić to uczciwie, bez wymówek. Nastąpi czas, kiedy będzie wydawało się, że nie będziesz miał czym oddychać. Jednak los nie chce cię zabić, on tylko chce zmienić twoje cele i zachowania. Bądź ostrożny na drodze, ponieważ zwiększasz ryzyko dramatycznych sytuacji, fizycznych problemów i nieszczęść. Los na ten rok przygotował dla ciebie walkę z samym sobą. Jeśli wszystko będzie dobrze, to odczujesz podtrzymanie sił karmicznych. Jeśli dasz plamę, to będziesz ukarany i użalanie się nad sobą, nie będzie nic warte. Pomyśl, czy los usłyszy twoje wołanie o pomoc.

Skorpion-należy pracować nad sobą, a tak naprawdę nad swoimi emocjami. Przyszły rok nie będzie łatwym, trzeba będzie pożegnać się z czymś na zawsze. Będzie to bolało i nie będzie to do końca sprawiedliwe. Karma osłabi swój wpływ dla tych, którzy wciągną się w twórczy początek, czyli karma oszczędzi tych, którzy będą zajmować się twórczością. Finansowe sprawy nie będą błyszczące, ale po niektórych reformach może pojawić się natchnienie na przejawienie nowej inicjatywy. Musisz być miłosierny do siebie i do innych, ponieważ czeka cię rok prób. Przyjdzie moment, kiedy będziesz musiał zaufać Bogu.

Strzelec ludzie, którzy mogą mieć nasilenie danego znaku w swoim horoskopie ( słońce w strzelcu, księżyc w strzelcu czy ascendent albo medium celi), to będą wciągnięci w planetarną grę. Będzie ich budziło jasnowidzenie, wybuchy intuicji, wchodzenie w jakiś rezonans kosmiczny. Tym zjawiskom nie należy przeciwstawiać się, ponieważ wszystko idzie zgodnie z ewolucją. Powinieneś tworzyć, iść za twórczym nurtem, prądem natchnienia. Musisz stwarzać nowe kierunki do pracy. Im bardziej podejdziesz twórczo do swojego życia, tym łatwiej pokonasz wszystkie przeszkody. W życiu nadejdą zmiany, które okażą się widoczne na koniec roku. Otworzą się przed tobą nowe możliwości. Wszystko to zdobędziesz, jeśli przestaniesz osądzać innych. Takie zachowanie nie łączy się z kosmicznymi falami. Zła pamiętliwość zatruje twoje życie i może doprowadzić do chorób.

Koziorożec – kluczowym słowem będzie nagłość- co oznacza, że dużo zmieni się w nowym roku i zostanie zupełnie nowym. Nie dziw się, jeśli zmieni się twoje otoczenie, ponieważ jest to rok nasycenia energiami, co w konsekwencji może powodować zmęczenie, dojrzewanie i zakończenie. Przykrości postaraj się zamieniać na korzyść, nabieraj sił z tego, co masz. Jeśli wytrzymasz napięcia tego roku, to oczywiście stworzysz dla siebie olbrzymią przestrzeń, gdzie poczujesz się liderem. Im więcej twórczości będzie w twoim życiu, tym lepiej. Im idee będą bardziej oryginalne, tym więcej czeka cię zwycięstw. Niektórzy przedstawiciele znaku będą chcieli nagłych zmian we wszystkim, ale gwiazdy ostrzegają: bądź ostrożny na życiowych zakrętach.

Wodnik – jeśli w tym roku coś ci nie będzie wychodzić,  to znaczy, że nie jest to zapisane w twoim losie. To znaczy, że karmicznie nie zapracowałeś na to dobro i trzeba szukać nowej drogi. W tym roku możesz mieć sukces, nawet nie będziesz musiał długo za nim biegać. Tylko leniwi nie będą mogli zmienić swojego życia na lepsze. Otwarta jest droga za granicę, możesz wyjeżdżać, nawet w niepewne miejsce. Mimo wszystko znajdziesz tam coś ważnego dla siebie. Praca w Internecie też będzie korzystna. Rok może być niezły dla tych, którzy chcą otworzyć własne dzieło, praca w parze nie przyniesie efektu. Lepiej wyjść za mąż za obcokrajowca. Jeśli jesteś w związku, powinieneś poprawić stosunki, przebudowując je w ty roku. Teraz wszystko dla ciebie jest możliwe. 

Ryby – musisz wszystko zmienić bez pomocy losu i transformację rozpocznij od samego siebie. Musisz pogodzić się z tymi, z którymi jesteś w  konflikcie. Przekonasz się, że jest to niezbędne. Zły pokój jest lepszy niż dobra kłótnia. Los zmusi cię do dostosowania się do środowiska, więc nie zabrudzaj swojego domu, staraj się żyć z harmonią, nie wprowadzaj konfliktów, żebyś nie musiał narzekać na swój los. Ten rok nie sprzyja na spory i otwarte konfrontacje, lepiej odczekać niż zaczynać kłótnie. Finansowe sukcesy będą krótkotrwałe. Nie należy zaczynać nowego romansu, bo przyniesie tylko rozczarowanie.

Emma Lange
www.emma-l.net

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz