niedziela, 2 grudnia 2012

Zawsze o tym pamietaj! (strona obraza http://www.tmpatent.ru/avtorskoe_pravo.html)

AUTORSKIE PRAWO
                    Akademia Krzeczot istnieje już 5 lat i w tym czasie zdobyła nowe doświadczenie i zajęła ważne miejsce wśród placówek szkoleniowych, kształcących w sferze paranauki. Z akademii wyszli studenci z dyplomami, jako wykwalifikowani absolwenci - runiści, tarolodzy… Akademia prowadzi 2 letni system nauki, ale również pozwala na podjęcie drugiego wariantu kształcenia w postaci elektronicznych lub tradycyjnych seminariów. Od 2013 r. otwieramy własne laboratorium badawcze, gdzie student będzie mógł pobierać tematy i rozpracowywać je we współpracy z wykładowcą. 

                 Coraz więcej absolwentów Akademii prowadzi własną działalność i organizuje seminaria i szkolenia. W związku z tym pragnę zwrócić się do Was drodzy absolwenci Akademii Krzeczot z prośbą o przekierowywanie na źródło wiedzy, jeśli jest nim wiedza zdobyta w Akademii. Używanie naszych autorskich metod pod własnym imieniem, będzie uważane jako łamanie prawa autorskiego wykładowcy, a za tym idzie również niesienie odpowiedzialności według moralnego i obywatelskiego prawa. 
           Akademia stwarzając swoim przedsiębiorcom i placówkom ezoteryczno-edukacyjnym, również liczy się z prawem autorskim i prawem intelektualnej własności wykładowców i twórców ich własnych programów. Nasze wydawnictwo i Akademia pracują tyko z ekskluzywnymi materiałami, które do tego momentu nie były wystawiane w Internecie i nie były nigdzie publikowane. Na każdy dokument wydawnictwo ma swoje udokumentowane prawo własności. Nasza organizacja deponuje wszystkie dzieła pisarskie autorów, by uciec przed kopiowaniem materiałów. 
       Chcemy chronić intelektualną własność twórców naszych programów i książek. Rozpowszechnianie w Internecie informacji,  bez wskazania źródła wiedzy na Akademię Krzeczot lub bez wskazania autora programu, będzie rozpatrywane jako łamanie prywatnej i intelektualnej własności. Absolwenci lub słuchacze kursów mają prawo do wykładania i tworzenia własnych kursów,  transformowania i kopiowania informacji, ale musi być podane pierwotne źródło wiedzy, na bazie którego tworzą swój własny program kursu czy seminarium. Jeśli to wszystko jest spełnione, możemy wspierać te działania, poprzez dodatkowe materiały, organizację zakupów w niższych cenach czy udzielaniem zniżek cen za uczestnictwo w seminariach. Jeśli student opracowuje swój temat, pomagamy w ruchu danego materiału, deponujemy autorskie prawo.
         Nasza Akademia nie kopiuje informacji z Internetu, wiedza jest zbiorem twórczych, ekskluzywnych dzieł. Tę markę podtrzymujemy przez lata i będziemy w dalszym ciągu umacniać swoją indywidualność.

 Tematy kursow elektronicznych na 2013

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz