poniedziałek, 3 grudnia 2012

Prognoza numerologiczna na rok węża

Prognoza numerologiczna na rok węża

Na początku musisz obliczyć Liczbę Drogi Życiowej, poprzez dodanie do siebie wszystkich cyfr z daty urodzenia, np. 03.06.1964=3+6+1+9+6+4=29=2+9=11=1+1=2

I teraz dowiesz się, jakie energie będą wpływać na właścicieli różnych liczb i na co trzeba zwrócić uwagę w roku wodnego węża:

1 – nie oczekuj, że rok węża będzie lekki. Musisz zakończyć wiele spraw i dokonać różnych wyborów. Powinieneś stworzyć coś niemożliwego, jakąś nową realność. W tym roku to jest niezbędne. Nie wracaj do przeszłości. Nowe plany dosięgną ciebie i twoich bliskich.

2 – teraz należy ci się odpoczynek, organizuj swoje sprawy tak, żeby nie odczuwać ciśnienia od tego co robisz. Musisz w kolejności działać, najpierw włącz aktywność, a potem odpoczywaj. To pomoże zdjąć napięcie. Nadchodzą zmiany, które zmuszą myśleć inaczej, a ludzi możesz przyciągać do siebie skromnością.

3 – energia roku wymaga przejawiania siebie w jak najlepszym świetle. Stań za sterem i działaj. Tylko w taki sposób marzenia mogą się spełnić. Myśl o pracy i nauce i nie rozpylaj swojej uwagi  na zbędne sprawy. Twój twórczy projekt przyniesie sukces.

4 – marz o realizacji swoich celów, ale musisz w  detalach wyrysować organizację dzieł, które chcesz rozpocząć. Przestań krytykować innych, naucz się szukać we wszystkim coś dobrego. Finanse nie będą stabilne. W tym roku mogą czekać cię starty.

5 – włączaj swój twórczy potencjał i działaj. Tylko olbrzymi skok pomoże ci w realizacji celów. Jeśli będziesz bujał w obłokach, to nic nie osiągniesz. To samo dotyczy miłości, trzymaj się tego, co masz. Jest możliwość poznania kogoś, tylko czy to okaże się twoje?

6 – poświęć się jednej idei. Ten rok będzie uczył cię równowagi pomiędzy dawać a brać bądź szczodry. Jeśli komuś czegoś nie dałeś, to zostanie ci coś zabrane, jeśli oddałeś się w całości, to możesz liczyć na prezent. Musisz nauczyć się rozróżniać, co jest dla ciebie dobre, a co złe.

7 – musisz nauczyć się rozumieć innych ludzi, spróbuj stanąć na ich miejscu, by móc odbudować harmonię. Twoi bliscy chcą ciepła i uczuć, a ten rok może przynieść harmonię tym, którzy chcą poświęcić się rodzinie. Egocentryzm może zniszczyć wszystko, co planowałeś i o czym marzyłeś.

8 – warunkiem twojego szczęścia jest uczciwość z samym sobą. Energie tego roku będą zmuszać do prawidłowego odnoszenia się do swoich emocji.

9 – coś nie zostało zakończone z przeszłości i to może objawić się teraz. Wszystko możliwe, że połączysz się z człowiekiem z przeszłości, a może wrócisz do jakiś wspomnień, do czegoś, co było i co zostało już zapomniane. W sferze miłości numerologia uprzedza, by wszystko rozważyć i nie skakać na głęboką wodę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz