wtorek, 22 stycznia 2013

Prognoza na Luty ...PROGNOZA NA LUTY 


                                          Prognoza stworzona za pomocą kart Tarota.
           Dla wszystkich tych, którzy przeżyli koniec świata ))), zaczyna się nowy okres epoki Wodnika. Wszystko powinno zmienić się w świadomości ludzi i w działaniu kosmicznego teatru.

Prognozy nie są tworzone po to, by je lekceważyć i stwierdzić, że i tak wszystko jest źle. Prognozy są po to, by zatrzymać się i przemyśleć, co można poprawić, aby polepszyć swoje życie. Rok węża zdejmie napięcie, które wprowadził do twojego życia rok smoka. Jednak nie do końca całe zło zostanie odcięte. Niektórzy będą chcieli uznania, dominowania i rządzenia. Należy obawiać się oszukanych ambicji, trzeba zaniechać chęci władzy, nadmiaru dumy i zarozumiałości. Należy dużo pracować, aby osiągnąć sukces. Pierwsze pół roku, to czas napięcia w życiu osobistej energii. Wszystko będziesz chciał zmienić w krótkim czasie, ale nie da się tego zrobić. Rada: pracuj, staraj się nikogo nie naśladować, nie kopiuj cudzych myśli, nie kradnij cudzych idei, ponieważ wąż wynosi na powierzchnię tylko prawdziwą mądrość i tylko zasady uczciwej współpracy. Wąż będzie podliczał twoje dobre postępowanie i nie od razu podpowie swoje zdanie. Tę powinność pozostawi dla konia. W związku z tym nie opuszczaj szansy zrobienia tego, co jest dobre i odetnij od siebie negatywne myśli.

Nasze wydawnictwo proponuje prognozy, artykuły, książki nowych autorów, świeże idee i rubryki, których nie ma w oceanie Internetu.

Luty to miesiąc podniesionych energii i wskazuje, jak będziesz radzić sobie z energiami, które przychodzą z zewnątrz i na które nie masz wpływu. Dla niektórych przedstawicieli znaków zodiaku miesiąc okaże się bardzo ważny, los sam postawi im znaki na drodze. Jeśli chcesz przyciągnąć sukces, musisz być szczodry i uczuciowy. Więcej ofiaruj niż bierz. Dziel się swoimi uczuciami, tylko nie rób tego pod wpływem stworzonej iluzji. Baranom, bliźniętom, lwom i rybom ciężko będzie kierować wydarzeniami. Należy słuchać tego, co proponuje los. Ten wpływ będzie dotyczył znaków, które mają słońce jak również księżyc w znakach.

Baran-będziesz musiał rozwiązać karmiczne zadanie i to nie będzie łatwy miesiąc. We wszystkim musisz odnaleźć kompromis. Los chce powiedzieć ci-nie bierz tego, co nie jest twoje. Trzeba być bardzo uważnym i kierować się głównie rozsądkiem. Jeśli odczuwasz obojętność ze strony bliskiej ci osoby, musisz przemyśleć jej uczucia do ciebie i spróbować coś zmienić. Jeśli biznes przestał przynosić dobre rezultaty, to oznacza, że nadszedł czas na zmiany również w tej sferze.

dalej można  poczytać
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz