czwartek, 17 stycznia 2013

Szkola Tarota - Giermek Pucharów*GIERMEK PUCHARÓW (pasje)

Zadanie symboli
Wierność jednej idei lub jednemu dziełu. Możesz dalej kontynuować dzieło rodzinne lub rozwijać nowe filary, poszerzać organizacje. Jeśli jesteś nowatorem w swoim dziele, to będziesz potrzebował porady kogoś jeszcze, żeby doprowadzić coś do konkretnych kształtów. Giermek pucharów nie jest żołnierzem, nie niesie energii walki. On proponuje radość, coś przyjemnego. W pewnym sensie uczy, że należy zwrócić uwagę na swój dom, dokonać zmian, może przeprowadzić remont. Uprzedza, że czeka na ciebie wiele kontaktów, rozmów przez telefon, nie odmawiaj komunikacji, to jest niezbędne do otworzenia drogi do popularności. Trzeba teraz określić plany na najbliższą przyszłość. Dużą rolę w myśleniu będą odgrywały procesy podświadome, dlatego zachowaj ostrożność. Obudzą się nie tylko dobre karmiczne programy, ale i takie, które będą przeszkadzać w życiu. Giermek mówi studiuj tradycje południa i Azji. 

Pozytywne znaczenie karty
Możesz zajmować się biznesem, nie wychodząc z domu. Możesz otwierać się na Internet, bo przyniesie coś ciekawego. Stwórz swój gabinet, możesz organizować go w domu. Możliwe, że będziesz musiał żyć z osobą z rodziny, która będzie odgrywać w tym odcinku życia nieprostą rolę, ale ważną. Możliwe, że będzie wyjazd, który wniesie coś ciekawego do twojej przestrzeni życiowej. To może być  wyjazd do miejsc rodzinnych, które będą odgrywały emocjonalną rolę. Być może otrzymasz jakieś dokumenty od rodziny. Istnieje szansa, że zachwycisz się ezoteryką i nauka ta otworzy dla ciebie nową wiedzę i dostaniesz odpowiedź na swoje pytania. Karta  będzie rozpowszechniała swój wpływ przez pół roku, ale 3 pierwsze miesiące będą bardziej skomplikowane niż 3 następne. 

Negatywne znaczenie
Nie do końca czujesz się komfortowo w swoim domu lub ze swoją rodziną. Ktoś kogo znasz lub poznajesz jest cwany, żyje intrygami, więc bądź ostrożny. Sam trafisz do jakiejś intrygi albo ktoś wciągnie cię w swoją grę. Możliwe, że komuś podobasz się, ale pytanie czy ten człowiek planuje z tobą długotrwałe relacje. Ty możesz nawet o tym nie wiedzieć. Prawda otworzy się, ale niekoniecznie dostaniesz przyjemną niespodziankę. Karta może oznaczać, że konflikty powoduje ten, kto jest zmęczony, a możliwe, że to ty jesteś zmęczony. Należy pamiętać, że nieprawidłowe braki równowagi energetycznej robią ludzi nerwowymi, wybuchowymi. Karta podpowiada, by przestać krytykować wszystkich, bo można przyciągnąć do siebie program ofiary. Możliwe, że zostaniesz okradziony albo stworzysz przeszkody. Naucz się zachować swoją godność i chroń godność innych. Karta mówi, że możesz stracić szacunek w swoich kręgach znajomych, albo ktoś będzie obmawiał cię za twoimi plecami.

Stosunek innych ludzi  ...

To i jeszcze coś , czego nie ma w internecie!!! poznasz na kursach, którzy  proponujemy w tym roku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz