sobota, 16 lutego 2013

szkola Run

Eihwaz w ezoteryce
           Eihwaz to obraz nocy bez snu, to są trudności, stany depresyjne i odczuwanie niebezpieczeństwa. Mogą pojawiać się strachy nocne, dużo pytań, dziwnych tematów, zagadnień, które wcześniej się nie zdarzały. Walcząc z nimi dodatkowo sam możesz włączać swoją własną wolę i racjonalność. Teraz następuje mentalne preparowanie, kiedy zaczynasz zmieniać swoją osobowość i swój światopogląd. Jeśli radzisz sobie z wadami dzisiejszych czasów, to w rozumie powstają łącza między przeszłością a przyszłością.
Stajesz się mocny, konkretny szorstki, logiczny, zdecydowany i gotowy do walki. Uświadamiasz sobie co zaczyna się z tobą dziać. Wcześniej nie chciałeś widzieć pewnych rzeczy, a teraz powoli je dostrzegasz.
To zrozumienie jest dla ciebie bolesne, jest ci potrzebny ratunek a pomóc może rozmowa, dobre słowo, psycholog, tarocista. Jakieś irracjonalne siły próbują wejść w twoje życie. Walka z tym wszystkim powoduje, że człowiek się zmienia Rezultatem tego są zmiany w twojej świadomości. Jest to wtrącanie się trochę mistyczne, nie rozumiesz skąd przychodzi do ciebie ta cała informacja i znaki losowe. Czasami ta runa uruchamia niepokój o kogoś, czasami przeczucie, czasem zmartwienie, przeżywanie, strach przed tym co nastąpi i strach przed czymś nowym. Lęk przed tym, co ma się pojawić, obawa przed ryzykiem, a nawet przed tym, co zostało już zrozumiane  i zaakceptowane. Należy przyznać się do tego.
Możesz nie być przygotowany na nową rzeczywistość, w której się znajdujesz. Ciężko przeżywasz to, co się dzieje, musisz szybko adaptować się i nie zwlekać z wykorzystaniem swoich predyspozycji i zdolności. Błyskawicznie reaguj na zmiany. Możesz czuć rozczarowanie, samotność, ale to wszystko uczyni cię tylko silniejszym i umocni twoją świadomość. Jeśli w przyszłości wystąpi ta runa, będziesz wiedział jak postępować. Eihwaz wiąże się z cudem, który zdarza się pod wpływem irracjonalnych sił. W tym momencie będzie skupienie, synteza różnych programów, ukierunkowań, przedmiotów i zjawisk. Są to przekształcenia, które spływają od Stwórcy. Swoją ciężką pracą odpracowujesz trudny los i otrzymujesz coś dobrego i ważnego. Zawiera się w tym element twojej przemiany, byś poczuł ulgę w późniejszym okresie. 

Przeobrażenia są bolesne, ale niezbędne. Balans runy jest niejednostajny, ale przeciwne strony scalają się i stwarza się w twoim życiu nowy krąg ewolucji. Pozytywnym aspektem jest to, że pracujesz nad sobą i dobrze będzie, jeśli sam wcześniej zaangażujesz się i rozpoczniesz rozwój swoich możliwości. Wówczas Eihwaz może  przynieść ci bardzo dużo radości, zadowolenia i satysfakcji. 

szkola Run Emmy Lange


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz