niedziela, 10 marca 2013

Magia Ognia


MAGIA OGNIA

Ogień to żywioł stosowany w magii najczęściej. Od niepamiętnych czasów energii ognia używano w różnych  rytuałach. Ma on ogromną moc oczyszczającą i uspokajającą. Daje relaks i wytchnienie. Najprostszym sposobem , aby otoczyć się tą energią jest zapalenie świecy. Jej ciepło, blask tworzy wspaniałą, tajemniczą atmosferę, nasilającą magiczne działania. Aby rytuał miał efekt należy mocno wierzyć w swój cel, projekt. Trzeba być odpowiedzialnym za swoje myśli i zamiary, aby nastąpiło połączenie z siłą i energią ognia. Pamiętać trzeba, że marzenia nie spełniają się jak za "dotknięciem czarodziejskiej różdżki". Do rytuału należy podejść bardzo odpowiedzialnie, z pełną świadomością tego o co prosimy. Wydarzeń nie należy przyśpieszać, potrzebny jest czas. Gdy chcesz pracować z żywiołem ognia Twoje życzenie musi być konkretne i jasne. Twoje marzenia mogą dotyczyć różnych sfer życia. Możesz prosić ogień o sukces w miłości, finansach, o zdrowie, praktycznie o co tylko chcesz.
Do rytuału potrzebne są 3 świece w jednakowym kolorze;
- różowy - to kolor miłości
- biały - to stosunki i rozwój duchowy
- zielony - to rozwój i kariera
- złoty - to sukces
- czerwony - to zdrowie
                                                   RYTUAŁ OCHRONNY
Przystępując do rytuału wybierz dogodną porę, tak aby nic i nikt Ci nie przeszkadzał, bądż spokojny i wyciszony. Usiądz wygodnie, zapal świece i w skupieniu wpatrując się w płomień wypowiedz te słowa ;

ANIOŁY BOSKIE! ODGOŃCIE ODE MNIE SIŁY CIEMNE, CHROŃCIE OD ZŁEGO, OD MYŚLI CIĘŻKICH. SUKCES BĘDZIE ZE MNĄ WE WSZYSTKICH MOICH SPRAWACH. AMEN.

Przy wypowiadaniu tych słów w lewej ręce można trzymać runę ALGIZ, a następnie przełożyć ją do ręki prawej i wypowiedzieć te same słowa. Na końcu przyłożyć ALGIZ do czakramu serca i po raz kolejny wypowiedzieć tę regułkę. W taki oto sposób choćby na jakiś czas można ochronić siebie od energetycznych napadów..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz