środa, 27 marca 2013

ROK BIAŁEGO JEŻDŻCA I KRUKA
ROK BIAŁEGO JEŹDŹCA I KRUKA

Zgodnie z filozofią awestyjską jesteśmy w energii ROKU BIAŁEGO JEŹDŹCA I KRUKA. Awestyjska astrologia praktykowana była na wschodnich terenach. Natomiast obecnie praktykuje się ją na górskich obszarach Afganistanu. Ci którzy kultywowali religię inaczej widzieli świat. Ich filozofia jest nadal żywa i wiele możemy się od niej nauczyć. W okresie równowagi wiosennej obchodzony jest tam także Nowy Rok, który obecnie jest rokiem "BIAŁEGO JEŹDŹCA I KRUKA". To rok trudnych energii i wielu zmian. Obydwa te symbole są nosicielami wiadomości co oznacza, że każdy z nas otrzyma wiadomość. Biały jeździec to symbol świtu, który zwyciężył śmierć. Wchodzi w energię tego człowieka, który prawidłowo kreuje swoją przyszłość. Dobre życie czeka tego kto się rozwija, inwestuje w swoją twórczość oraz tego kto pilnuje swoich myśli. Człowiek powinien nauczyć się pracować nad swoim wewnętrznym złem, umieć go kontrolować, dopóki nie nastąpi całkowita neutralizacja. Jeździec w prawej ręce trzyma srebrną świecę, niesie ogień tym kto gotów jest go przyjąć.Wówczas do życia człowieka przychodzi sukces. Nadchodzą zmiany w różnych dziedzinach. Życie nie jest juz takie samo jakie było. Biały jeździec mówi nam o tym, że walka dopiero się zaczyna i siła jej jest wielka. Następować będzie również kontynuacja rozdzielenia ludzi. Jeżeli coś sobie zaplanowałeś czy zdecydowałeś się na coś nie cofaj się, nie czekaj!. Śmiało idź do przodu i realizuj swój cel.! Twoja pewność to tarcza ochronna przed przeszkodami, które na Ciebie czekają. Nie obawiaj się! Wszelkie pechy, niepowodzenia to duchy, który Twój wewnętrzny świat je zniszczy.
Drugim symbolem tego roku jest kruk. To ptak, który wiąże trzy światy ;
- świat Bogów
- świat ludzi
- świat podziemny

Na swoich skrzydłach kruk niesie pamięć i myśl, żywą i martwą wodę. Kruk doskonale wie i rozumie skąd pochodzą wszelkie tajemnice. Mówi o tym, że każdy człowiek odpowiada sam za siebie, za swoich bliskich, w szczególności dzieci. Kruk leci, a następnie siada na czubku jodły oczekując czy ktoś przejdzie czy pójdzie obok. Obserwuje też kto przestanie walczyć sam ze sobą. Przypomina nam również, ze częściej musimy okazywać pokorę i wdzięczność. Jeżeli nie chcesz nic w sobie zmieniać to nie spodziewaj się polepszenia swojej karmy. Wszystko będzie tworzyło się samoistnie, rozwiąże się to co znajdowało się w martwym punkcie. Natomiast te sytuacje, które zostały obudzone będą przebiegać wg. zasady jaka była nałożona od początku. Cała ludzkość stoi przed progiem ogromnych zmian. Różnica polega na tym, że określona grupa ludzi sama podejmie odpowiednie działania, natomiast inna zostanie wręcz' wepchnięta'. Oznacza to, że ktoś inny będzie podejmował decyzje za nich. Powinniśmy zatem już wcześniej rozwiązać nasze sprawy sami.

Urodzeni w Roku Białego Jeźdźca i Kruka będą mieli bardzo niezależny charakter. Zostaną albo "Aniołami" albo karą dla społeczeństwa. Do tych ludzi nie będzie można odnosić się jednoznacznie. Będą to osoby o zbyt niezależnym myśleniu i bardzo logicznym myśleniu. Ludzie ci to zazwyczaj niestety samotnicy, którzy swoje problemy rozwiązują sami lub jedynie z pomocą najbliższych.
Jeżeli pragniemy pozytywnych zmian w pracy, w biznesie należy uruchomić nowe technologie i iść za tym co przyniesie progres.

Jeśli pytasz o zdrowie..; to wszystko zależy od Twoich myśli. Każda negatywna myśl może doprowadzić do stanów zapalnych organizmu w bardzo krótkim czasie. Pomyśl czego chcesz naprawdę zanim zaczniesz działać.

W miłości w tym roku należy zachować równowagę. To czas na partnerstwo nowego stylu. Oboje partnerzy powinni być niezależni i wnosić równorzędny wkład. To spowoduje wspaniałe relacje, zrozumienie i miłość. W przeciwnym wypadku związek będzie przechodził ciężkie próby.

Jeżdziec i kruk to zwiastuny przyszłości. Dlatego właśnie teraz przyszłość tworzymy własnymi rękoma. Studiuj psychologię, systemy symboliczne typu ; Tarot, Runy, Ogham i sam będziesz mógł określić drogę swojego życia.
Kruk lubi samodzielność. Twoim kierunkiem niech będzie radość, ponieważ jest to najważniejszy kierunek w czasie zmian. Należy dobrze się przygotować, aby utożsamić się ze zmianami i pogrążyć sie w procesie, który nadchodzi.

Autor Emma Lange
Akademia Krzeczot
(obrazy z internetu - autora nie znam) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz