wtorek, 2 kwietnia 2013

Astrologiczne porady(foto z www.solium.ru)


MAJOWE ZAĆMIENIE
           W miesiącu maju po celtyckim święcie ogni wąż będzie zmieniał swoją skórę. Dokładnie 10-go maja nastąpi SŁONECZNE ZAĆMIENIE. Nadejdzie okres wielu zmian w różnych sferach naszego życia. Energie bardzo mocno uderzą nas po finansach. Nastąpi destabilizacja ekonomii, gospodarki, co zmusi nas do wydawania większej sumy pieniędzy niż planowaliśmy. Pojawią się także niespodziewane wydatki i nowe sytuacje. SŁONECZNE ZAĆMIENIE będzie trwało kilka miesięcy dokładnie do listopada. Spowoduje niszczenie porządku, dyscypliny i wzbudzi w człowieku lęki i obawy. 
          Nadejdzie też instynkt samozachowawczy. Mimo, że ludzi ogarnie trudny stan duchowy nie będą oni martwić się wewnętrzną stroną swojej duszy, a raczej skupią się na sferach zewnętrznych. Uciekając od problemów należy zachować zdrową dyscyplinę, inaczej spojrzeć na tradycje i stereotypy oraz zmienić stare metody zachowania. SŁONECZNE ZAĆMIENIE to wicher, który wskaże co należy zmienić. Sferę jaką dotknie zaćmienie nie można kontrolować, uderzy mocno po szarości i rutynie. To również okres nowych wyzwań dla twórczości, poszukiwanie idei, nowych projektów i oryginalnych rozwiązań. Człowiek będzie szukał u siebie nowych talentów i zdolności. W tym okresie należy być bardzo ostrożnym. Trzeba uważać, aby nie trafić na ezoteryków manipulantów, którzy będą proponować różne metody dla swoich celów. Zaćmienie to nauczy nas odróżniać ziarno od plew. Będzie również wzywało do podniesienia poziomu kształcenia. Jeżeli jesteś pewny i zdecydowany - to zdobywaj wiedzę, nie zatrzymuj się! To na pewno pozytywnie odbije się na Twoim autorytecie i szacunku. SŁONECZNE ZAĆMIENIE wzmacnia energię do rządzenia i przewodnictwa i dlatego mogą pojawic się problemy w rodzinie, ponieważ każdy chce być najważniejszy.

Na partnera wybierz człowieka silnego, mądrego z trzeźwym, realnym patrzeniem na świat. Różnica wieku nie powinna być żadną przeszkodą.

Niektórzy ludzie za wszelką cenę będą chcieli udowadniać, że są coś warci i zaczną stosować różne metody. Podczas aktywnego działania zaćmienia można również spotkać swoją byłą miłość, z którą rozstałeś się w przeszłości bez przyczyny. Będzie szansa na odpracowanie tej niezakończonej relacji. Nastąpi przejście na nowy poziom lub całkowite zamknięcie przeszłości. Bardzo ważne jest, aby nie popaść w samooszukiwanie się. Jeżeli coś nas męczy, boli nie przeciągajmy tych więzi. Wyjaśnijmy sobie, porozmawiajmy i pozwólmy odejść temu co już minęło.

 MOJE PORADY ; JAK ZACHOWAĆ SIĘ PODCZAS SŁONECZNEGO ZAĆMIENIA?
 - nie próbuj ignorować trudności
- spójrz prawdzie w oczy
- źródła prawdy muszą być dokładne, nazywaj rzeczy po imieniu
- nie przyjmuj negatywnych sytuacji, próbuj coś w nich zmienić, nie zachowuj się pasywnie
Powinieneś także przygotować się na odnowę. Wiele nowych, nieoczekiwanych sytuacji może pojawić się w Twoim życiu. To mogą być wydarzenia z marzeń, z iluzji. Musisz być na to przygotowany. Nie wolno Ci walczyć z losem!. Jeśli trzeba będzie coś oddać czy ofiarować ; zrób to koniecznie!. Zasada ta również dotyczy twórczości czy dzieła. W sytuacji, gdy zabierzesz coś innemu człowiekowi, życie da Ci karę i dlatego bądź ostrożny! Nie bierz cudzych problemów na swoje barki i nie zabieraj człowieka, który nie należy do Ciebie. Ten kto będzie żył swoimi ideami, swoją pracą, własnymi metodami może w przyszłości liczyć na nagrodę, szacunek i autorytet. W biznesie także możliwy jest sukces, gdy kierujemy się prawidłową organizacją i dyscypliną. Sukces nowych idei nie przyjdzie jednak szybko. Trzeba będzie trochę poczekać. Jakkolwiek czekanie nie powinno być pasywne ; róbcie, działajcie a nagroda przyjdzie sama. Duży wpływ na karierę będą odgrywać dorosłe kobiety występujące w roli szefów czy udzielające porad. Jeżeli w Waszej firmie jest taka kobieta to jest to z pewnością Wasz amulet. Należy słuchać kogoś bardziej doświadczonego, z autorytetem. Los sam przeprowadzi swoją selekcję.

Po 4 miesiącach życie nie będzie już takie samo i dlatego należy się wcześniej na to przygotować.

PROGNOZY DLA ZNAKÓW ZODIAKU ;
BARAN - droga otwarta do wszystkiego, zacznij działać, zmieniać się, to właściwy czas
BYK - dokonasz wyboru, jaki wskaże Ci los, dlatego bądź uważny
BLIŹNIĘTA - jeśli masz problemy w sferze duchowej los da Ci karę, przeanalizuj swoje myśli i zachowanie
RAK - bądź cierpliwy i uparcie dąż do celu
LEW - zaćmienie przyniesie Ci słabość ducha, dlatego trenuj swoją wolę
PANNA - nie zazdrość i unikaj ludzi zawistnych
WAGA - każda chytrość będzie odrzucona i niezrozumiana, unikaj iluzji, intryg, oszustw, samooszukiwania się
SKORPION - wystrzegaj się lekkomyślności, zanim coś zrobisz czy powiesz przemyśl to dokładnie
STRZELEC - Twoja emocjonalność jest podwyższona, uciekaj od dodatkowych stresów
KOZIOROŻEC - wiedza w tym okresie jest niezbędna, stosuj ją wraz z urokiem, co otworzy przed Tobą szeroką drogę i dobre maniery
WODNIK - teraz działaj odpowiedzialnie, bierz na siebie nawet to co wydawało się niemożliwe, masz dużo siły
RYBY - nie rób nic, to nie jest dla Ciebie dobry czas, poczekaj do listopada

autor Emma Lange
(proszę przestrzegać  prawo autorskie) 

zapraszam na kursy w Gdyni - Krzyz Celtycki w Numerologii - to jest numerologia celtycka z powiazaniami karmicznymi
- Królewski Dwór  - sytuacji, porady,  diagnostyka chorób  (kurs napisany dla tych kto nawet nie interesuje się Tarotem tylko psychologia oraz duchowym rozwojem) 

Juz wszyscy są przekonani  to  co my proponujemy - nie znajdziesz nie gdzie! Przekonaj się i ty!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz