wtorek, 9 kwietnia 2013

PROGNOZA WG. KWADRATU PITAGORASAPROGNOZA WG. KWADRATU PITAGORASA
                           10 KWIECIEŃ - 10 MAJ
Okres między 10 kwietnia a 10 maja zaznacza się trudnymi energiami. Społeczność stawać się będzie coraz bardziej progresywna i ludzie zaczną myśleć jak ulepszać swoje życie. Przy takiej wzwyżce energii bedzie także rosła siła wewnętrznego krytyka. Wielu ludziom pomoże to wykonać zadanie bardziej precyzyjnie, a jeszcze inni popadną w depresje ulegając zwątpieniu i apatii. Ludzie bardzo  bać się będą popełnienia błędów, a co za tym idzie nie będą podejmowali ryzyka. Powrócą natomiast do tego co jest im dobrze znane. Trudno będzie im również podejmowanie decyzji, a stres przyniesie niepewność i problemy, które będą wydawać się olbrzymie. Nalezy pamiętać, że to jedynie iluzja.
                           SPOŁECZNA PODŚWIADOMOŚĆ
Wszyscy będą dążyć do sprawiedliwości. Jest to pojęcie bardzo subiektywne i dlatego każdy przekonany będzie do swoich racji. Niektórzy ludzie w porywie swoich emocji wezmą odpowiedzialność za innych i wybaczać tym, którzy na to nie zasługują, a obwiniać niewinnych.
                           MOJA PORADA
"NIE GRYŹ WIĘCEJ NIŻ MOŻESZ PRZEŻUĆ".
Czas pokaże kto ma silną a kto słabą ochronę. Jeśli coś w tym okresie zostanie zniszczone oznacza, że nadszedł czas, aby pozbyć się tego co jest najsłabsze i niepotrzebne.
                          WOLA
Wola ludzi również będzie bardzo słaba. Nie należy naciskać ich na konkretne podejmowanie decyzji. Nadchodzi okres, kiedy łatwo popadamy w smutek, żal. Miewamy częste okresy melancholii. Natomiast los będzie sprawdzał nas poprzez różne metody. Nie należy wówczas robić szybkich, nagłych ruchów. Jezeli będziesz impulsywnym działaczem to zdarzenia życiowe mogą skończyć się przykrościami, które trwać będą bardzo długo. W tym okresie nie warto również zaczynać cos nowego, ponieważ to co rozpoczniesz będzie Twoim ciężkim doświadczeniem. Nie należy też wyjeżdżać daleko od domu ani też szukać towarzysza życia. Warto w tym okresie cieszyć się z tego co się ma i poczekać na lepsze czasy.
                           ENERGIA
Energia będzie zależeć od innych ludzi, a dokładnie od emocji jakie oni w nas wzbudzają. Również nastroje w tym okresie będą zmienne. Szczególnie wrażliwe na zmiany będą dzieci. Dlatego właśnie im należy w tym okresie poświęcić dużo uwagi i czasu, organizując im ciekawe pomysły do realizacji. W tym czasie wzrasta także łączność z matką. Aktywują się karmiczne programy po linii tej rodzicielki. Jedynie charytatywnymi akcjami i szczodrością będzie można zniszczyć aktywne napięcie.
                            ROZUM
Rozum podejmował będzie tylko mądre, przemyślane metody. Słowa wypowiedziane emocjonalnie odbierane będą bardzo ciężko. Rozum będzie przyjmował tylko sytuacje mówione spokojnym,delikatnym tonem. Nie należy także w tym okresie zmuszać się do robienia czegoś na siłę. Im więcej jest oporu tym los naciśnie mocniej. Nie próbuj iść jednocześnie w różnych, sprzecznych kierunkach. Życie zmusi człowieka do ujrzenia swoich błędów i odpracowania ich.
                            ZDROWIE FIZYCZNE
Ten miesiąc pokaże, że nie ma nieuleczalnych chorób, a większość z nich bierze się z naszej psychiki. Ludzie cierpieć będą z powodu tego, że w ich ciele nieprawidłowo będzie rozchodzić się elektromagnetyczne napięcie. Negatywne myśli mogą powodować szybkie niszczenie ciała. Pojawią się kłopoty z krążeniem mózgowym, problemy z tarczycą, skurcze wywołane lękami, szybkie bicie serca i ogólnie problemy z krwiobiegiem. Najlepszym lekarstwem w tym okresie okażą się pozytywne myśli, a problemów z ciałem i zdrowiem po prostu nie będzie.
                            KOMUNIKACJA , INTUICJA
Człowiekowi trudno będzie zrozumieć swój los, swoje życie. Będzie mu ono dawało nagrody, lecz on nie będzie chciał ich przyjąć. W okresie tym nie próbuj być przedsiębiorczym, ponieważ ludzie nie są zdolni do oceny Twoich duchowych porywów i nie są w stanie przyjąć nic nowego. Nawet Twoja reklama straci w tym czasie moc oddziaływania na ludzki umysł. Jeżeli poszukujesz drugiej połówki to odłóż to na lepszy czas, który napewno nadejdzie.
                             PRACA
Energia pracy, wysiłku w tym miesiącu jest również zaniżona, dlatego bazuj na tym co już masz, na marzeniach, które już powstały, ponieważ zmiany teraz są bardzo trudne. Powinieneś uzbroić się w cierpliwość i poczekać, wkrótce wszystko zmieni się na lepsze. Swoją pracę ulepszaj poprzez prawidłową organizację, dyscyplinę. W tym okresie nie licz jednak na duże zyski to nie jest odpowiednia pora. Zachowaj swoje marzenia i przeczekaj ten czas.
                            TALENTY
To również nie najlepszy okres dla ludzi twórczości. Dusza ich pragnie "śpiewać", lecz nie ma ku temu warunków. Poszukaj szczęścia i natchnienia w zwykłych, codziennych sprawach. Także krytyka w tym czasie jest bardzo ostra i uznanie otrzyma jedynie ten co robi coś wyjątkowego.
                            KARMA
Życie będzie rzucało nas " w górę i w dół ". I wszystko co nie jest Twoje musi odejść. Zostaje to do czego przyzwyczajony jest mózg, a życie chce pozbyć nas namiętności. Karmicznym przejawem może być również problem w czasie podróży lub kłopot z samochodem. Będzie to oznaczało, ze w życiu robiłeś coś żle lub obrałeś zły kierunek. Naucz się zatem odczytywania znaków losu.!
                     OGÓLNE PODSUMOWANIE PROGNOZY
Rób i rozwijaj swoje własne pomysły, nie używaj cudzych. Wykaż się cierpliwością, wypracuj swoją taktykę i nie wyrzekaj się swoich marzeń i celów. Jakkolwiek będzie obdaruj ludzi energią ciepła, nadzieją i miłością, a zobaczysz, że wróci to do Ciebie olbrzymią energetyczną falą. Pozbądź się także iluzji, bądź ostrożny i uważny w stosunku do wydarzeń w Twoim życiu. Okres ten potrwa do 10-go maja.  

Wkrótce e- seminarium Kwadrat Pitagorasa a prognozowanie przyszłości.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz