piątek, 24 maja 2013

PRZEPISY NASZEGO GABINETU
                                      MUMIO
 Mumio to naturalny produkt nazywany "łzami gór". To doskonała substancja regenerująca i wspaniały środek na wiele chorób i dolegliwości. Szerzej o jego właściwościach i pochodzeniu można dowiedzieć sie z internetu.

Ja chciałabym podzielić się z Tobą przepisami z mumio, które są zupełnie nieszkodliwe, a pomogły już wielu moim pacjentom.

ARTRETYZM
- Zieloną lub niebieską glinę wymieszać z jedną kapsułką mumio do uzyskania papki. Do niej wlewamy trochę oleju nagietkowego, który ma właściwości przeciwzapalne. Gotową masę przykładamy do chorego stawu w postaci kompresu. Pomaga w odbudowie stawu i jest doskonały na zniwelowanie bólu.

PARADONTOZA
- 1 kapsułkę mumio łączymy z tubką pasty do zębów. Dodajemy 1 kroplę olejku pichtowego i wszystko mieszamy do uzyskania jednolitej konsystencji. Bardzo skuteczna pasta na stan zapalny dziąseł.

KREM DO SKÓRY

1. SKÓRA ZMĘCZONA I SZARA
W celu nasycenia skóry witaminami i minerałami używamy mumio zmieszane z różową lub białą gliną. Dodajemy odrobinę olejku morelowego. Uzyskamy znakomity koncentrat, który pomaga przywrócić skórze świeżość i blask. 

2. EFEKT UJĘDRNIAJĄCY I LIFTINGUJACY
Mumio mieszamy z naturalnym kolagenem i zieloną gliną. Preparat ten znakomicie liftinguje skórę i czyni ją gładką i jędrną. Znakomity również na rozstępy.

3. DZIAŁANIE PRZECIWZAPALNE
Mieszamy mumio z wodą różową. Uzyskany miks nakładamy na skórę na 15 minut. Profilaktycznie maseczki tej można używać 2-3 razy w tygodniu.

                         POZDRAWIAMY I ŻYCZYMY PIĘKNA CIAŁA I DUSZY
                                      ORAZ ZDROWIA          

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz