piątek, 7 czerwca 2013

Szkolenia Akademia KrzeczotWszystkich zainteresowanych kulturą Celtycką zapraszamy na Festiwal Celtycki w Gdyni !!!

Spotkanie poprowadzi Emma Lange.


Wielu z nas fascynuje historia Celtów i ich mitologia. Na Festiwalu Celtyckim będziemy mieli okazję zapoznać się z tajnikami ich wiedzy.

Na wstępie dowiemy się jak żyli Celtowie, jak wyglądała ich wioska. Jaką mieli filozofię życiową, w co wierzyli i jakie stosowali rytuały na co dzień. Jak ich wierzenia pomagały rozpoznać los i określić przyszłość człowieka.

Emma zapozna nas z metodami, których Celtowie używali, aby zrozumieć siebie. Powie nam jak ich wiara w reinkarnację przenoszona była na życie codzienne. Jak odbywała się inicjacja sił magicznych. W jaki sposób mogli obudzić swoją intuicję. Opowie nam jak Celtowie odnajdywali swe siły życiowe, jak wzmacniali swoje zdrowie. Jakie obrzędy i rytuały stosowali w tym celu.
Zastanowimy się w jaki sposób możemy my sami wykorzystać ich wiedzę w życiu codziennym. Jak praktycznie zastosować ich metody by wzmocnić swe siły, odnaleźć swą drogę, obudzić swoją intuicję.

W drugiej części spotkania dowiemy się jakie znaczenie miały zioła, jaką energię dawały, Emma opowie nam jakie są posiłki w tradycyjnej kuchni celtyckiej. Dostaniemy przepisy, które pozwolą przygotować potrawy wzmacniające nasze zdrowie. Będziemy mieć także okazję na wspólne wykonanie wybranych potraw. Wspólne gotowanie zakończymy degustacją.


Festiwal odbędzie się w Gdyni w sobotę 9 listopada 2013 roku. Spotkanie rozpoczniemy o godz.10-tej, przewidywany czas zakończenia godzina 19-ta.

Koszt uczestnictwa 150 złotych.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest wpłata 120 złotych do dnia 30 września. Dla każdego, kto dokona wpłaty do 30 września Emma Lange przygotuje indywidualny horoskop celtycki, na każdy z 12-tu miesięcy.

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś, liczba miejsc jest ograniczona a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt : e-mail: warsztaty.info@wp.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz