wtorek, 11 czerwca 2013

Szkola Tarota - Arkan GwiazdaTAROT - GWIAZDA

Gwiazda to  skomplikowana karta. Oczywiście obiecuje sukces, ale wszystko zależeć będzie od wysiłku jaki włożysz w realizację swojego marzenia. Gdy w rozkładzie wychodzi GWIAZDA nie nastawiaj się na łatwe rozwiązanie czy pokonanie obranego celu. Karta ta podpowiada raczej, że w tym okresie problemy przejść można nieco lżej i prościej. Przy skomplikowanym rozkładzie, gdzie karta ta nie wskazuje na przyszłość należy liczyć się z kartą na końcu rozkładu. Jeśli jest to karta pozytywna oznacza to,że człowiek osiągnie to o czym marzy i czego pragnie i da mu to szczęście. Jeżeli natomiast karta przyszłości będzie negatywna człowiek może osiągnąć swój cel, ale to nie przyniesie mu radości. 

W sytuacji, gdy pokazuje się karta GWIAZDY można uznać, że klient to osoba bardzo wrażliwa z zaostrzoną intuicją i instynktem opiekuńczym. W negatywnym aspekcie karta ta informuje, że człowiek musi ciągle się bronić, chronić swoje zasady i reguły. GWIAZDA proponuje odrzucić wszystko co niepotrzebne. Jej energia uprzedza, że w życiu nadejdzie zakręt, którego szczyt  nastąpi za 5 miesięcy lub 5 lat. Daje nam informacje, ze na swojej drodze możemy spotkać człowieka bardzo uduchowionego.

GWIAZDA mówi również, że nasze postępowanie powinno być zgodne z naszym odczuciem, intuicją. Oprócz tego karta ta nakazuje bardziej zaopiekować się swoim domem, dokonać jakiś zmian upiekszających, dekoratorskich.

W odpowiedzi na pytanie o sukces w biznesie GWIAZDA najczęściej pozytywnie wyraża się na temat pracy związanej z dziećmi. Świetnie prosperować może także firma zajmująca się projektowaniem i dekorowaniem wnętrz, ogrodów itp.

Karta ta zachęca nas także, aby otworzyć nowe talenty i mozliwości, a rozwijając je można szybko osiągnąć sukces i radość. GWIAZDA ostrzega też przed zbędnym wydawaniem pieniędzy. Dotyczy to zarówno wszelkich inwestycji i wydatków bieżących. Wszystko należy dokładnie przeanalizować. Jeśli nie jest to związane z Twoją pracą czy twórczością to nie warto naruszać rezerw finansowych.

W znaczeniu karmicznym GWIAZDA wskazuje na aktywność łączy po linii macierzyńskiej. W sensie pozytywnym karta oznacza, ze człowiek dostaje to czego pragnie, to co złe odejdzie i przyjdzie nowy, życiowy etap. Odnajdzie nowe żródło energii i jeśli zakończy to co przestarzałe i niepotrzebne będzie bardzo szczęśliwy.

Natomiast w negatywnym aspekcie GWIAZDA wskazuje na rozpoczęcie kryzysu, trudności przez lenistwo i oszustwo.

Jeszcze o Tarocie w Akademii Krzeczot

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz