czwartek, 27 czerwca 2013

Zapowiedz wydawnictwa - karty SukcesuKarta Sukcesu – Kubek
Kubek symbolizuje pełnię życia.
W przypadku, kiedy osoba diagnozowana wybiera tę kartę jako odbicie siebie, oznacza to podświadomą chęć do zmiany swojego życia. Już dojrzała chęć do samorealizacji, do tego, by zostać samodzielną osobowością i znaleźć własną drogą. Człowiek pragnie poznawać coś nowego, znaleźć wyjście z tradycji, do których jest przyzwyczajony. Możliwe, że chce nauczyć się czegoś nowego od ludzi z innych kultur. Oprócz tego podświadomość jest gotowa do niespodzianek losowych. Następuje energetyczne wyjście poza granice tego, do czego jest przyzwyczajony.
            Człowiek chce przeżyć coś, co nim wstrząśnie, a nawet zmieni, zdejmie napięcie od tego, do czego jest przyzwyczajony. Podświadomie chce ingerencji jakiejś siły z zewnątrz. Wybierając tę kartę, chce zamknąć za sobą jakieś drzwi, które prowadzą do przeszłości i jego dążenia, myśli oraz wewnętrzne energie są ukierunkowane na budowanie przyszłości. Interesują go cele i nowe drogi, możliwość zmiany czegoś w swoim życiu. Często taka chęć pojawia się właśnie wtedy, kiedy klient nie czuje się komfortowo w sferze zawodowej. Mogą pojawiać się chęci zmiany pracy lub zmiany kwalifikacji. Klient jest gotowy do tego, by wytrzeć jakieś programy przeszłości po to, żeby zacząć od zera nowe życie. Dusza chce dotknąć swojego celu i człowiek wewnętrznie odczuwa przypływ sił, niezbędny do tego, by coś robić, by wdrożyć swoje pomysły. Klient pragnie doświadczyć radosnych, uskrzydlających przeżyć. Możliwe, że przejdzie to przy mocnym, emocjonalnym natchnieniu. Możliwe, że będzie to szansa na finalizację dzieła, które przez długi czas uważał za nieukończone. Niekoniecznie człowiek podchodził do zbiegów okoliczności absolutnie świadomie. Brak ukończenia mógł być ukryty głęboko, przeżywany jako stres i właśnie z tego wynikała chęć do zmian.
Posługując się językiem psychologii egzystencjalnej, człowiek chce na chwilę utracić poczucie przestrzeni i czasu. Także dany symbol może wskazywać na to, że człowiek chciałby na tyle, na ile jest to możliwe, dokonywać ekspansji w świat zewnętrzny. Możliwe, że chce zostawić tam swój ślad, chce być zauważonym i zrozumianym.
Wydajność to prawidłowe słowo, które odzwierciedla energetyczny stan człowieka. Klientowi należy doradzić, aby był bardziej zorganizowanym i uporządkowanym. Należy, by skoncentrował się na sprawach, które są najważniejsze. Należy przypomnieć mu o odpowiedzialności, która wypełnia życie, jeśli człowiek wchodzi w aurę zmian.
Sytuacja, w której klient neguje daną kartę, oznacza, że nie chce on dopuszczać do jakichkolwiek zmian w swoim życiu. Być może niezupełnie podoba mu się pozycja, w której się znajduje, lecz nie jest w stanie i nie ma w sobie tyle sił, aby znaleźć punkt, od którego można by odejść i zacząć działania. Czasami symbol na pozycji negacji mówi o tym, że człowiek nie jest gotów do tego, by pożegnać się ze swoimi stereotypami. Za ich ścianą czuje się bardziej chronionym. Nie jest zdolny do tego, aby zmiany przyjmować pozytywnie, lecz postrzega je jako destrukcję. Możliwe, że w sytuacji ekstremalnej znalazłby w sobie dość siły i woli do podjęcia walki, lecz później i tak ukierunkuje swoje wolą na odbudowanie tego, co zostało zniszczone, a nie na zbudowanie czegoś nowego w swoim życiu. 

autor Emma Lange

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz