niedziela, 25 sierpnia 2013

Numerologia - szkola Emmy Lange

Zapraszamy !
PROGNOZA NUMEROLOGICZNA

WRZESIEŃ

Liczba drodi życiowej; Obliczamy sumując dzień+ miesiąc+rok urodzenia i redukując do 1 cyfry
np;
               25.04.1985=34  3+4=7 - liczba drogi życiowej

 1. W tym okresie jedynki staną przed wyborem. Wrzesień może przynieść energię zadowolenia i zwycięstwa. Ludzie będą lgnąć do Ciebie. Tylko najbliżsi odczuwać będą Twoje lęki i obawy, głęboko tkwiące w Twojej duszy. Kluczowe słowa w tym okresie to; przyjaciele i odpowiedzialność. Sfera finansowa nie będzie w tym miesiącu Was zadawalać. Możliwe są wydatki i straty.

2. W tym miesiącu będzie się dużo działo w życiu dwójek; plany, marzenia, przyjaciele. Należy z tego wybrać cos co jest najbardziej ważne. Nie pozwól fantazjom iść zbyt daleko. Swoją energię skieruj na pracę, na stworzenie czegoś nowego.

3. To okres nabierania prędkości. Twoja dusza przepełniona jest entuzjazmem i chęcią znalezienia prawidłowej drogi. Idż zatem tą drogą, szukaj swojego stylu we wszystkim. Nowe idee będą ponad Twoje oczekiwania. Działaj spokojnie i niezależnie. Nie podejmuj szybkich decyzji, aby potem nie żałować. Wyjazd zagraniczny da Ci mozliwość rozwoju i odnalezienie nowej drogi.

4. Praca i zbiór owoców pracy są kluczowymi słowami dla czwórki. Otrzymasz to co zasiałeś, dostaniesz nagrodę za swój trud. Relacje w które wchodzisz przyniosą radość i optymizm. Kontroluj wszystko, bądż zdyscyplinowany. W przeciwnym razie mozesz ponieść straty. Rób to co powinieneś zrobić, rozglądając się za nowymi perspektywami.

5. Możliwy kryzys w relacjach Tęsknota, zmartwienia moga odwiedzić Twoją duszę. W tym okresie nie dąż do doskonałości.!
6. Uświadom sobie swoje potrzeby i nie baw się z życiem. Masz skłonności do ruszania w dwóch kierunkach jednocześnie. Życie zmusi Cię, abyś we wrześniu dokonał konkretnego wyboru. Nauczy jak przyjmować na siebie obowiązki, aby nie tkwić w zawieszonym stanie

dalej ...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz