wtorek, 1 października 2013

Kurs Tarota w Gdyni

W cyklu - Szkolenia Akademii Krzeczot zapraszamy do Gdyni na :
kurs tarota.

Tarot, królewski dwór – to autorskie seminarium stworzone przez Emmę Lange. Na seminarium Autorka ukaże nam znaczenie kart królewskiego dworu w ujęciu psychologicznym.

Seminarium przeznaczone jest zarówno dla osób zaawansowanych jak i początkujących. Kurs ten może być wykorzystany przez osoby wróżące i osoby, które nie chcą poznawać wróżbiarskiej części znaczenia tarota. Celem kursu jest zapoznanie uczestników ze znaczeniem kart, jakiego jeszcze do tej pory nie znali. Słuchacze poznają mantyczne i psychologiczne znaczenie kart.


Jeśli pragniesz poznać znaczenie kart od strony psychologii, jeśli chcesz poradzić sobie z codziennymi problemami - przyjdź i posłuchaj.
Dowiesz się między innymi jak w prosty sposób można uzyskać odpowiedź na pytanie na co zwrócić uwagę w danej chwili. Zobaczysz co spowalnia nasze działania, co przeszkadza nam w osiągnięciu celu. Dowiesz się jak w prosty sposób określić od czego powstają blokady w organizmie, na jakie organy działają i jakie choroby mogą spowodować. Zdobędziesz wiedzę, która umożliwi poznanie problemu i zapobiegnie rozwijaniu się choroby.
Wiedza zdobyta podczas seminarium pomoże ci w osiągnięciu zdrowia fizycznego i psychicznego. Pomóż sobie i innym poznając znaczenie kart królewskiego dworu.


Seminarium skupiać się będzie na części praktycznej. Uczestnicy na wstępie otrzymają podstawowe materiały w formie pisemnej. W oparciu o wiedzę z otrzymanych materiałów, będziemy wykonywać ćwiczenia praktyczne, przeprowadzimy gry psychologiczne, które umożliwią nam praktyczne przyswojenie wiedzy w sposób prosty i szybki.

Warsztaty odbędą się w grudniu 2013 w Gdyni. Obejmują 18 godzin szkoleniowych (dwa dni )
Koszt warsztatów to 400 zł. Warunkiem uczestnictwa jest wpłata zaliczki wysokości 200 zł do 25.11.2013. Liczba miejsc jest ograniczona a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt e-mail: warsztaty.info@wp.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz