środa, 2 października 2013

Szkolenia Akademii KrzeczotSzkolenia Akademii Krzeczot

Dla osób preferujących naukę z bezpośrednim kontaktem z wykładowcą Akademia Krzeczot oferuje cykl spotkań w Gdyni.

Proponujemy udział w seminariach poświęconych wiedzy starodawnych Celtów. Są to seminaria autorskie Emmy Lange.

Wiedzy tej nie znajdziesz w Internecie!!!

Emma Lange od wielu zbiera wiedzę o starodawnych Celtach i Piktach - ludach zamieszkujących tereny obecnej Wielkiej Brytanii i Irlandii. Społeczności te rozwinęły bardzo interesujące cywilizacje, które sprawnie zmieszały się z kulturą chrześcijańską i dzięki temu bardzo wiele ich tradycji w różnej formie, przetrwało do dziś. Proponujemy poznanie tej wiedzy wypełnionej głęboką mądrością. Można z niej korzystać w poznawaniu własnej osobowości i ludzi, których spotykamy na swojej drodze.
Na seminariach dowiesz się co robić, aby osiągać sukcesy i utrzymać się w zdrowiu. Wiedza ta także umożliwi Ci nabranie dystansu i spojrzenie w nowy sposób na takie aspekty jak życie, reinkarnacja i śmierć.

Programy seminariów są tak ułożone, że nie musisz uczestniczyć we wszystkich. Każde stanowi odrębną całość i dotyka jednej z dziedzin życia.

Pierwsze spotkanie odbyło się w maju i dotyczyło numerologii celtyckiej. Na podstawie tej wiedzy poznawaliśmy własną osobowość i dowiedzieliśmy się jak programy naszej podświadomości wpływają na wydarzenia w naszym życiu. Pozwoliło to uczestnikom zajęć spojrzeć inaczej na spotykające ich wydarzenia i zacząć bardziej świadomie kierować swym losem. Już wkrótce w Akademii Krzeczot będzie dostępne e-seminarium na ten temat. Z fragmentem zajęć można zapoznać się na blogu: http://ezo-land.blogspot.com.


Drugie spotkanie poświęcone będzie Celtom i ich wiedzy na temat relacji karmicznych. Dowiemy się co nas wiąże z otaczającymi nas osobami. Nauczymy się rozpoznawać czy mamy do wypełnienia wspólną misję, czy mamy z daną osobą wspólną przeszłość. Całość seminarium obejmie wiedzę na temat relacji międzyludzkich.

Seminarium odbędzie się w Gdyni w sobotę i niedzielę 24-25 listopada 2013 roku. Będzie to 20 godzin szkoleniowych (po 10 godzin każdego dnia). Koszt uczestnictwa 400 złotych.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest wpłata zaliczki w wysokości 250 złotych do dnia 10 listopada.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt : e-mail: warsztaty.info@wp.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz