sobota, 5 października 2013

Szkola Tarota

 Król Kijow

Symbolika Tarota
         Karty Tarota są unikalnym przewodnikiem różnych energii. Wielu ludzi próbuje zrozumieć symbolikę arkanów i przełożyć je na psychologię osobowości albo prognozowanie przyszłości. Dla prawdziwego tarocisty źródłem ciekawych informacji będą nie tylko starsze, ale i młodsze arkany.
Przykładem młodszego arkanu jest król Kijów. Opis nie będzie trywialny, jak przedstawiają go wszyscy pracujący z tarotem.  Król Kijów oznacza człowieka, który ma autorytet lub oznacza osobę w starszym wieku. Odnosi się do ognistego znaku.

 Porada w życiu normalnym-rycerskie zachowanie, ochrona swojego partnera, pomoc w budowaniu mocnego fundamentu. Daje głęboką nadzieję, że partnerstwo przetrwa. Król mówi też, że trzeba coś ofiarować, by sytuacja ruszyła z miejsca. Ujawnia odnalezienie ratunku, ucieczkę od czyjejś presji. Kierunek, który wybrałeś umocni cię, zahartuje trudnościami, ale w konsekwencji uczyni cię zwycięzcą. Karta radzi walczyć za wysokie ideały, sukces będzie wspierać silnych i odważnych. Należy pomagać słabszym. Los oczyści drogę dla bohaterstwa, dlatego trzeba pozbierać wszystkie siły i zacząć działać.

Sytuacja w twórczości- odnalezienie wolności, co spowoduje ruch do przodu twojego dzieła. Należy przejawiać siebie odważnie i w widoczny sposób. Z dziećmi można naprawiać i umacniać kontakty, ponieważ teraz są zdolne do słuchania i przysłuchiwania się. Pora otwierać swoje twórcze zdolności i szlifować swoje praktyczne nawyki oraz otwierać się na innych ludzi.

W miłości-należy zachować wierność i nie należy zmieniać partnera. Trzeba być bliżej Boga i wskazywać innym drogę.

Rada- należy zająć się poszukiwaniem duchowości, odrodzić zapomniane tradycje, zająć się naukami ezoterycznymi. Trzeba być przykładem i autorytetem dla innych. Rozwój może nastąpić nie tylko w kraju, w którym urodziłeś się, ale również za granicą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz