środa, 16 października 2013

runy a zdrowie (czesc lekcje)

RUNY A ZDROWIE


FEHU - Twoje problemy zaczynają się od Twojego stanu emocjonalnego. Pomyśl!...jak odnosisz się do otoczenia, czy podoba Ci się społeczność w jakiej żyjesz? Bardzo możliwe, że czujesz duszę arystokraty i nie jesteś w pełni doceniony albo tylko tak odczuwasz. To powoduje melancholię i choroby skórne. Dlatego koniecznie zaprogramuj swój dzień. Dla ochrony kości przyjmuj wapń i magnez. Do żywienia prawidłowo wybieraj produkty mleczne.

URUZ - Twoje problemy leżą w osi organizmu czyli w kręgosłupie. Konieczne jest leczenie ruchem, a psychika wymaga abyś swoje problemy wypowiadał na głos. Nie zatrzymuj ich energii w sobie, ponieważ to może doprowadzić do niewydolności sercowej.

THURISAZ - Twój organizm ma tendencje do tworzenia kamieni. Kontroluj zatem pracę nerek i woreczka żółciowego. Koniecznie użyj słabo rozcieńczonej homeopatii, aby odbudować funkcje organów. Świetnym rozpuszczalnikiem kamieni jest sok z buraka, który może Ci pomóc. Przy kamieniach woreczka żółciowego pomocne będą potrawy z dużą ilością świeżegpo koperku.

ANSUZ - Masz dużo sił życiowych, ale mususz umocnić system nerwowy. Wykonuj ćwiczenia oddechowe a ich regularność odbuduje procesy w systemie nerwowym.

RAIDHO - Pora zacząć profilaktykę chorób stawów. Zajmij się aktywną jogą. Nie zapominaj o kapuście, której właściwości pomagają uwolnić ból, przykładając ją do chorego stawu.

KENAZ - Cechuje Cię dobra konstrukcja ciała. To pomaga regulować wagę, daje łatwość radzenia sobie z nadwagą. Dbaj o pracę naczyń krwionośnych, ponieważ ich napięcie może doprowadzić do ciśnienia śródczaszkowego i podwyższonego tętna. Posiłki spożywaj małymi porcjami, aby nie wywołać napięcia pracy żołądka. Kuchnia japońska, chińska z elementami kulinarnej twórczości to najodpowiedniejsze pożywienie dla twojego organizmu.

GEBO - Aby organizm Twój zaczął dobrze pracować niezbędny jest płyn. Musisz zająć się fitoleczeniem i oczyszczaniem krwi. Jeżeli stosujesz w leczeniu homeopatię to bardzo dobre będzie leczenie płynami.

WUNJO - Twoj organizm ma tendencje do gromadzenia, dlatego uważaj na to co i ile spożywasz. Ogranicz sól i cukier, przyprawy i przetworzone soki. Zwróć uwagę na pracę wątroby, która może być spowolniona co doprowadzi do jej odtłuszczenia.

HAGALAZ - Mogą wystąpić skurcze, złe krążenie mózgowe. Nie lecz symptomów, przejdź kompleksowe badania. Pomoże akupunktura i akupresura.

NAUTHIZ - Problem Twojego stanu znajduje się w zagęszczeniu krwi lub krystalizacji; proces tworzenia kryształów w wątrobie. Musisz nauczyć się pozytywnie patrzeć na problemy, wyrzucić stereotypy z głowy. Zajmij się także odmłodzeniem organizmu. Zrób to co wydawało Ci się niewłaściwe i wówczas choroba odstąpi.

dalej ... w Akademii Nauki Krzeczot
autor Emma Lange

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz