wtorek, 26 listopada 2013

prognoza numerologiczna na grudzien

Prognoza numerologiczna

Miesiąc mówi, że każdy z nas musi dokonać wyboru i z tym wyborem wejść do nowego etapu życia. Ludzie będą łączyć się w pary na zasadzie przeciwieństw, a nie według serca. Jeśli chcesz odnieść sukces w biznesie musisz więcej komunikować się, odnajdywać nowe kontakty i drogi do realizacji swoich produktów i talentów. Niezdecydowanie może ci zaszkodzić.

1-możesz liczyć na sukces, jeśli będziesz bardziej śmiały i zdecydowany, ale brak szacunku do innych ludzi może doprowadzić do konfliktów i upadku. Ryzyko i dynamika powinna być we wszystkim. Teraz  wszystko jest możliwe. Główną sprawą jest to, by zrozumieć swoje cele i marzenia i wszystko stanie się same sobą. Musisz chronić nerki i serce.

2-kosmos zsyła energię większą niż zwykle. Wszechświat chce wypracować w tobie swoją oś, twardość, charakter, pewność. Trzeba będzie szukać drogi do upewnienia się. Jeśli będziesz kogoś poniżać, kpić, to po zakończeniu tego okresu, nastąpi słabość, problemy i przykrości. Należy wypuszczać od razu swoje emocje, żeby potem to nie odbiło się blokadami na mięśniach.

3-należy dobrze przemyśleć linie swojego losu, teraz przeznaczenie rekomenduje patrzeć na wszystko swoimi oczami. Dobrze jest teraz zajmować się duchowymi praktykami i zwrócić się do swojej przeszłości i zapytać swojego doświadczenia o poradę. Pracuj, to wszystko opłaci się. Niektóre egzystencjalne problemy i pytania trzeba będzie rozwiązywać, ale odpowiedz i tak przyjdzie potem. Ciesz się z małych rzeczy i nigdzie nie śpiesz się.

4-trzeba będzie podejmować decyzje, które wpłyną na całe życie. Spróbuj słuchać tego, co podpowiada ci los, schowaj swoją wolę i posłuchaj głosu przeznaczenia. Na pewno nic nie stracisz i wygrasz. Idź ogólnymi tendencjami i staraj się nie udzielać. Chroń wątrobę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz