poniedziałek, 16 grudnia 2013

Prognoza numerologicznaPROGNOZA NUMEROLOGICZNA
1-powinieneś śledzić ostrożnie swoje słowa, które wypowiadasz, bowiem słowem możesz sobie zaszkodzić albo pomóc. Zachowaj ostrożność w diecie. Teraz twój organizm jest wrażliwy, szczególnie trzustka i żołądek. Przestań litować się nad swoim losem. Twoje marzenia będą spełniać się powoli.

2- teraz możesz czuć się chroniony lub wolny. Życie przyniesie jakieś niespodzianki. Pamiętaj, że to wszystko jest gra. Nie staraj się niczego zmieniać, szczególnie pracy.

3- coś może bardzo cię rozczarować i doprowadzić do depresji. Zajmuj się tym, co chciałeś, nie wymyślaj sobie nowych dróg. To jest trudny miesiąc. Możesz usłyszeć o sobie jakieś negatywne zdania, zwiększy się liczba ludzi, którzy będą ci zazdrościć lub będą chcieli cię oszukać. Miesiąc ten przeżyjesz, a następny przyniesie inne, nowe energie.

4-możliwe, że mogą pojawić się nowe relacje, może zmiana pracy. Przekształcenia mogą wejść do twojego życia jak huragan. Życie zmusi cię do przeprowadzenia reformy. Dlatego będziesz musiał włączać się w pracę intelektualną lub duchową. Do spełnienia marzeń może przyczynić się człowiek, który jest starszy od ciebie.

dalej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz