wtorek, 10 grudnia 2013

Rospiska kursow na 2014 rok! i Bedzie jeszcze!1.      25-26 stycznia warsztaty o Celtach. Rozpatrywanie między innymi kodów liczbowych i ich znaczenia w wielu dziedzinach (wg Celtów): Jako diagnoza, Dla naszej woli, Dla naszego życia, Dla archetypu.

2.      Meta - karty jako diagnoza a nie wróżba. Karty psychologiczne. Jak można samodzielnie zdiagnozować problem, zagłębić się w swoją podświadomość. Używać będziemy metakart i poznamy także znaczenie psychologiczne kart tarota.

3.      Meta - karty w diagnozowaniu schorzeń. Rozpoznawanie gdzie występuje blokada, skąd się u nas bierze, jakie rozwiązanie podpowiadają karty.

4.      Chińska astrologia w oparciu o książkę Kwaszy. Dobre uzupełnienie wiadomości opartych na astrologii zodiakalnej. Omówienie rodzajów związków między dwienma osobami, schematów i typów zachowań. Rozpoznanie związków karmicznych.

5.      Masaż tybetański Do-Ing. Masaż punktowy. Uzdrawianie poprzez końce palców. Określimy kanały energii, poznamy jak zrobić masaż palcami, dowiemy się jak zachować nasza młodość, harmonię energii. Jak praktykować masaż. Jak przeprowadzić krótki seans. Jak przeprowadzić pełny seans.

6.      Homeopatia i metody niekonwencjonalne stosowane w leczeniu chorób układu krążenia. Omówienie co wpływa na nasz układ krążenia. Rozpoznanie myśli powodujących zaburzenia działania układu krążenia. Wizualizacje pomocne w leczeniu chorób.

7.      Kręgosłup i podświadomość. Kręgosłup jako podstawa naszego życia, schorzenia, co oznacza choroba poszczególnych kręgów, jakie to emocje. Powiązanie chorób kręgosłupa ze znakami zodiaku, jakie zioła stosować, jakie ćwiczenia. Nasze myśli jako nasz manualny terapeuta.

8.      Jak związana jest medycyna z cyklami księżyca. Rytmy biologiczne, energia, odbudowywanie swoich sił.

9.      Wyrażamy swój sukces poprzez mandalę. Rysujemy mandale i od razu omawiamy wszystkie elementy – znaczenie linii, kształtów, kolorów, symboli użytych w rysunku. W trakcie tworzenia poznajemy elementy, które umieszczone w mandali mogą przynieść nam powodzenie, elementy, które pozwalają uwolnić się od czegoś (np. od strachu przed odniesieniem sukcesu). 

--  Runy w psychologii – znaczenie run ogólne, co mi one mówią, jakim potencjałem obdarzają, przed czym chronią i o czym uprzedzają, poznanie swych osobistych run obliczonych poprzez numerologię. Jak zachowujemy się w partnerstwie mając takie osobiste runy.

--  Karmiczna siła run. Ogham jako podstawa, wróżenie przy jego użyciu. Zajęcia dla zainteresowanych poszerzeniem wiadomości o runach. 

 -.  Uzdrawianie swych czakramów poprzez zastosowanie run. Przy jakich chorobach jakie runy nakładać na jakie czakry. Dowiemy się gdzie tkwi przyczyna choroby i jakich run użyć na jakie miejsce, aby pomóc. Medytacje z użyciem run.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz